Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znowu?? ale jaka petarda


Gość Jablonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jade caly czas na seroxacie ale zaczely mi dziąsła krwawic lekarz powiedzial ze mozliwe ze od leku bo zadlugo go stosuje wiec stwierdzilem ze czas zmniejszyc dawke nawet sam chcialem bo juz mnie draznia te leki bralem 1,5 tabletki i zaczalem zmniejszac na 1 i 1/4 obecnie zjechalem na 1 tabletke ale zauwazylem od paru dni ze jest gorzej i dzisiaj nagle walneło jakaś godzine temu musialem szybko wziazc cos dorażnie bo przecież masakra a musialem jechac w dodatku po teściów z żona i córeczka masakra balem sie że bedzie wypadek albo zemdleje za kierownicą pomóżcie cos od 2003 roku jade na tabletkach i od 3 lat na seroxacie bez przerwy wkońcu watroba nie wytrzyma a nie chce brac leków !!!! ale tak sie nie da życ !!!!! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że będę szczery ale musze to napisać, bo była to rzecz która mi z początku pomogła.

słuchaj - najwyżej zdechniesz.

czy stanie się coś wielkiego? nie sądzę

ludzie umierają od setek tysięcy lat i to jest normalne.

 

co do tego jak się czujesz - po pierwsze, to niekoniecznie lek powoduje krwawienie dziąseł. może brakuje witamin, albo po prostu nie myjesz, nie wiem. natomiast nie zrzucaj odrazu wszystkiego na jedna mańke.

oprocz psychoterapii (to swoja droga) polecalbym magnez. stary, magnez, dobre zarcie, regulacja snu, muzyka relaksacyjna i długie spacery + sport. w miare mozliwosci i bedzie si.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem odpisac tu trzy razy ale za kazdym wywala to stawiane na serwerach yoyo forum...

 

@Pomianowska

no nie do konca dwa, zmiescilem sie w 1.5.

a szczerze to nie zwrocilem uwagi na date, tylko pojechalem po swoich postach aby sprawdzic dyskusje w ktorych zabieralem glos, i wrzucilem z przypalu odpowiedz. moja wina :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×