Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUWOKSAMINA (Fevarin)


Lu_80

Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluwoksamina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      41
    • Nie
      10
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

w kosmos wyjebany

 

za pierwszym razem... to mnie ludzie nie poznawali. przesadna dawka- ze wszystkiego się cieszyłam aż dziwnie

 

potem- mniejsza dawka- postawił na nogi

 

nie biorę teraz

 

bo mam w papierach schizoafektywe (podobno)

 

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 6:09 pm ]

aha- na nogi postawił już po dwóch tygodniach

potem to juz z dnia na dzień coraz lepszy nastrój

Czy jest osoba zadowolona z Fevarinu? Rok2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerzuciłem się na fluwoksaminę. seronil poszedł w cholerę, bo choć to bardzo przyjemny lek i człowiek (czyt. ja) bardzo miło się po nim czuje, to w moim przypadku nie działa na natręctwa. to będzie trzecia próba. zacząłem od 100mg rano. chcę dojść do 300mg, bo jeszcze nigdy nie próbowałem takiej dawki. się zobaczy. jak/jeśli będą pozytywne efekty - napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz coś o ulepszonych następcach z łaski swojej. JWH terapeutycznie? :mrgreen:

 

chociazby Sertralina, lek na tyle chujowy ze musieli go reklamowac w jednym z seriali, to samo co fluoksetyna plus dzialanie na receptor alpha (slabsze niz Sertralina).

 

Jwh - tak, dziala idealnie na anhedonie, dystymie, wtedy kiedy nawet agonista dopaminy nie jestesmy w stanie niewiele zdzialac, w pełni legalny i tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax,

 

http://www.neurotransmitter.net/newdrugs.html

 

Szykuje sie pare rzeczy.

 

jedynie Lu AA21004 wydaje sie w miare ok, reszta to takie ch** wie co, powielanie tego co było.

z resztą to szykowanie potrwa jeszcze pare lat wiec nie ma sie co podniecac.

rewolucja nastapi nie szybciej jak za 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax, Bzdury :!::!::why: Jakie powielanie ? Wiekszosc nowych antydepresantow na tej stronie ma odmienne mechanizmy dzialania od obecnych. Na kilkanascie moze 3-5 jest powieleniem, wiec nie przesadzaj z tym swoim mega pesymizmem....PRzelom bedzie i to juz w przeciagu 5 lat.

 

Ty chyba nie wiesz w jakim kraju my żyjemy, ja na Escitalopram czekałem 7 lat, potem kolejne 2 lata aż stanieje.

Tak, ale ja mówie o tych w fazie 3, bo te które są w fazie 2 to czeka jeszcze mase prob i testow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, bo jestem strasznie senna i mam mdłości.

 

mdłości miną choć będą występować co jakiś czas, zaś senność może w ogóle nie ustąpić, ESCI to typowy zmulacz i nic sie nie poradzi, trzeba po prostu ze 2-3 razy dziennie sie zdrzemnac na 15-25min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat umarł wiele lat temu. Przepraszam więc za jego odgrzebanie.

Dostawałem w swojej kilkunastoletniej chorobie wiele antydepresantów. Niektóre z nich w ogóle nie działały i nie powodowały NIC, zupełnie nic... Inne albo mnie nadmiernie pobudzały co w moim przypadku ( lęki) powodowało tylko mocniejsze ataki, inne mnie zamulały do tego stopnia, że czułem się jak Zombie a jeszcze inne miały tak fatalne skutki uboczne, że je wyrzucałem po kilku tygodniach stosowania. Prawdę mówiąc nie wierzyłem w istnienie skutecznego leku na moją chorobę. Wydaje mi się po dwóch tygodniach brania Fevarinu, że się myliłem. Ten lek co prawda spowodował ból brzucha i głowy ale stało się to do zniesienia, bo minęły mi lęki, zachciało mi się żyć na nowo, snuję plany na przyszłość, mało tego w końcu zacząłem robić coś konkretnego ze sobą.

Czy wśród użytkowników tego forum są też osoby, na które ten lek tak świetnie działa?

Jestem pozytywnie zaskoczony :great::great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×