Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuję zrozumieć


dysbindyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może ktoś z Państwa, jest w stanie udzielić mi informacji o pewnych zachowaniach ludzkich?

 

Młoda dziewczyna, która zachodzi w ciążę, bierze ślub, mieszka z mężem, jego rodzicami oraz dzieckiem. Mąż jest bardzo agresywny, stosuje wobec niej przemoc fizyczną. Gdy dziewczyna, przy kolejnej takiej sytuacji, widzi przerażenie w oczach swojego niespełna rocznego dziecka, postanawia zakończyć ten związek i wyprowadza się do domu swoich rodziców. Finał małżeństwa, kończy się rozwodem. I teraz, nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Jak dziewczyna, która przez to wszystko przeszła, może chodzić z byłym mężem do "łóżka"? Nie umiem spojrzeć na to obiektywnie, nie umiem sobie tego wyobrazić, co nią kieruje, gdzie jest jakaś ludzka duma, szacunek dla samej siebie...???

Może ktoś z Państwa jest mi w stanie wytłumaczyć, bo ja nie potrafię zrozumieć...

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Dysbindyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysbindyn ja mecze sie z sadysta juz 27 lat słuchaj moze ona poprostu sie go boi mozebyc taka mozliwosc ze on ma jakis wpływ na jej psychike moze ona to robi dla tak zwanego swietego spokoju zmusza sie do tego tylko poto zeby nignebił jej jeszcze bardziej uwiesz mi sadysta potrafi bardzo mocno wkrecic sie w psychike ofiary potrafi ja osaczyc ja mysle ze moze sprubuj znia porozmawiac moze ona faktycznie sie go panicznie boi moze on ja czyms szantazuje zycze ci duzo powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to, co piszesz. Już z nim nie jest. Ale zadziwiające jest w tym, że o tym co jej zrobił, ona nie pamięta... wyglądają jak prawdziwi przyjaciele, śmieją się, żartują... Nie rozumiem... A może to po prostu miłość??? Chora, bo chora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie można tak poprostu zrozumieć.Myśle że ona jest tak uzależniona od niego że sama nie potrafi tego zakończyć potrzebny jest tutaj dobry psycholog który by ją poprowadził i wskazał drogę wyjścia.To okropne ale po takim życiu człowiek ma poprostu sprany mózg a wiem co pisze bo sama to przechodze,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×