Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kiedy dopada mnie lęk ,strach, jak sobie poradzę.....


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mają problemy .Nie ma człowieka żeby się z czymś nie zmagał.

Z biegiem lat przekonałam się że ze wszystkich opresji wychodziłam cało .

Co się nie działo zawsze wypływałam  na powierzchnię. Wkręcając sobie strach , lęk ,panikę co będzie bo coś tam ,to wszechświat tak organizuje nam życie że nie ma się czego bać ,nie trzeba naprawdę nie trzeba się bać,zadręczać, wkręcać czarnego scenariusza.

****Nie mów nikomu o swoich problemach bo 80 % ludzi ma to gdzieś,a 20 % cieszy się że je masz****

Boże na czym ten świat jedzie .

Dlatego ten wpis bo gdzieś trzeba.

Ktoś może ma ochotę przelać coś swojego tutaj również........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 10:52, katrin123 napisał(a):

Co się nie działo zawsze wypływałam  na powierzchnię. Wkręcając sobie strach , lęk ,panikę co będzie bo coś tam ,to wszechświat tak organizuje nam życie że nie ma się czego bać ,nie trzeba naprawdę nie trzeba się bać,zadręczać, wkręcać czarnego scenariusza.

Mam podobne zdanie a zauważenie tego czyni życie przyjemniejszym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja choroba to moja przeszłość. A przypomina to biczowanie myślami.. choćbyś nie wiem jak się zasłaniał to strasznie boli i ciągle się boisz kolejnych razów, myśli, obrazów. Ostatnio mam koszmary senne w których walczę o życie, nawet spadłem z łóżka (I obiłem głowę o szafkę) we śnie walczyłem tak, że moje ciało w realu wykonywało tę same ruchy... masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miL;) napisał(a):

Niestety moja choroba to moja przeszłość.

Ja wychodzę z założenia , że jeśli się coś wydarzyło to tylko tyle znaczy , że miało się tak wydarzyć , gdyby się nie miało wydarzyć to by się nie wydarzyło , także może warto się zastanowić co to znaczy „Twoja” przeszłość . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 18:30, Robinmario napisał(a):

Ja wychodzę z założenia , że jeśli się coś wydarzyło to tylko tyle znaczy , że miało się tak wydarzyć , gdyby się nie miało wydarzyć to by się nie wydarzyło , także może warto się zastanowić co to znaczy „Twoja” przeszłość . 

też uważam, że skoro się wydarzyło, to miało się wydarzyć i ma to "sens" dla życia. Nie zmienia to faktu, że boli i że trudno zrozumieć sens tego zdarzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×