Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

buszujacywtrawie, myślę że Decaldol w dupala ci pomoże na 100% . po drugie nie chodzi się do starych bab.

 

-- 11 mar 2015, 18:00 --

 

buszujacywtrawie, Masz wogóle jakies urojenia?? :pirate:

 

jeszcze nie ma , ale dostanie haloperidol w dupę to dostanie , w sumie on tyle leków bierze że na pewno ma jakieś urojenia.

 

-- 11 mar 2015, 18:03 --

 

Akineton zapobiegawczo do neuroleptyków, żeby parkinsona nie dostał od neuroleptyków. To jest takie leczenie , damy lek na to a drugi damy na to żeby zlikwidować skutki uboczne tego pierwszego :D

 

beta bloker,neuroleptyki,przeciwparkinsonowski,benzodiazepiny i kolejny neuroleptyk ale w dupala, bo rozwaliły mu leki układ pokarmowy :D ty może weź sobie taki wenflon załóż i w kroplówke wszystko daj , będziesz chodził z kroplówką po dworzu albo schowasz w kieszeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się zgodzić na te jebane zastrzyki? Chyba nie masz żadnego przymusu zgadzania się na te leki? Poczytaj o prawach pacjenta. Pacjent ma prawo odmówić zażywania leków, których zwyczajnie nie chce z wielu powodów (skutki uboczne, szkodliwość, złe samopoczucie). Nie ma nakazu sądowego - nie ma przymusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, myślę że Decaldol w dupala ci pomoże na 100% . po drugie nie chodzi się do starych bab.

 

-- 11 mar 2015, 18:00 --

 

buszujacywtrawie, Masz wogóle jakies urojenia?? :pirate:

 

jeszcze nie ma , ale dostanie haloperidol w dupę to dostanie , w sumie on tyle leków bierze że na pewno ma jakieś urojenia.

 

-- 11 mar 2015, 18:03 --

 

Akineton zapobiegawczo do neuroleptyków, żeby parkinsona nie dostał od neuroleptyków. To jest takie leczenie , damy lek na to a drugi damy na to żeby zlikwidować skutki uboczne tego pierwszego :D

 

beta bloker,neuroleptyki,przeciwparkinsonowski,benzodiazepiny i kolejny neuroleptyk ale w dupala, bo rozwaliły mu leki układ pokarmowy :D ty może weź sobie taki wenflon załóż i w kroplówke wszystko daj , będziesz chodził z kroplówką po dworzu albo schowasz w kieszeń :D

Benzowiec nie znasz mnie i mojej sytuacji, to nie wypowiadaj sie a ja koncze przygode z tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha i Kot przekonali mnie do bytności na tym forum. Złośliwcami się nie przejmujmy :great:

 

-- 12 mar 2015, 06:21 --

 

A tak w ogóle to przy pani doktor, pielęgniarce i przy matce w gabinecie oznajmiłem, że jako pacjent mam prawo odmówić pewnych zabiegów, tym bardziej że nie jestem schizofrenikiem. Wziąłem płaszcz i chciałem wychodzić, ale matka mnie zatrzymała. Pielęgniarka zrobiła swoje w tym czasie doktorka trzymała mnie za rękę (swoją drogą ona jest super, tylko że ładuje takie armaty) a po zabiegu doktorka uśmiechała się i mówiła: Kochanie, już jesteś spokojniejszy. A tu gówno prawda. Tylko wczoraj byłem senny, dziś znów się wcześniej wybudziłem, a zdaniem doktorki powinienem spać minimum 12 h po tym specyfiku. No i wczoraj jeszcze studiowałem ukrwienie ręki, ale to mi chyba już przeszło

 

-- 12 mar 2015, 06:28 --

 

W dodatku, mimo, że doktorka jest naprawdę super, mimo że ładuje takie armaty - to pamiątka po ordynowaniu w zakładzie zamkniętym , to nie czuję działania tego Decaldolu, a dostałem wczoraj 2 ampułki w dupalka. :pirate:

 

-- 12 mar 2015, 06:33 --

 

Ponieważ nie chce mi wysyłać prywatnych wiadomości, chciałbym z całego serca podziękować Arash i Kot_ za wsparcie udzielone w PW :)

 

-- 12 mar 2015, 06:38 --

 

Nie mogę się wygadać, ale za tydzień podczas kontroli będę doktorkę próbować przekonać o skierowanie na psychoterapię, Tam gdzie ja jeżdżę ( inne województwo, mimo że Kraków blisko) nie czeka się długo na psychoterapię na NFZ. Nawet już rodzice nie są przeciwni kolejnej psychoterapii

 

-- 12 mar 2015, 06:47 --

 

Serio, ten Decaldol chyba nie działa. Szukam pracy, ale do lipca z pewnych względów formalnoprawnych mam związane ręce. Kiedyś byłem nadzieją swojego liceum - dobry biolchem i human w jednym w dobrym LO, potem nadzieją nauki polskiej - kilka propozycji doktoratu z różnych instytutów, ale ja uniosłem się honorem, bo chciałem uczyć. No i miałem pracowałem przez 6 lat w wygwizdowach dolnych, które potem (szkoły) polikwidowali. A obecnie dochtórka jest przeciwna pracy naukowej, powiedziała, że mogę oszaleć (!). W Kielcach otwierają medycynę w tym roku, w przyszłym planuję tam startować, pod warunkiem że majca nie będzie liczona w rekrutacji i pod warunkiem że dostanę pracę w jakichś szkołach wieczorowych dla dorosłych. Pogodziłoby się to,. Ale przy takiej chorobie i przy takich lekach to chyba nierealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha i Kot przekonali mnie do bytności na tym forum. Złośliwcami się nie przejmujmy :great:

I to jest właściwe podejście i jedyne słuszne :great:

Btw Kocur ... no, no ... z mojej strony szacun wielki dla Ciebie :uklon::brawo:

 

W dodatku, mimo, że doktorka jest naprawdę super, mimo że ładuje takie armaty - to pamiątka po ordynowaniu w zakładzie zamkniętym , to nie czuję działania tego Decaldolu, a dostałem wczoraj 2 ampułki w dupalka. :pirate:

Tak jak już ktoś napisał ... możesz nie czuć działania ze względu na ilość branych leków :bezradny: Więcej nie zawsze oznacza, że lepiej !

 

Nie mogę się wygadać, ale za tydzień podczas kontroli będę doktorkę próbować przekonać o skierowanie na psychoterapię, Tam gdzie ja jeżdżę ( inne województwo, mimo że Kraków blisko) nie czeka się długo na psychoterapię na NFZ. Nawet już rodzice nie są przeciwni kolejnej psychoterapii

To bardzo się cieszę, że są realne szanse podjęcia psychoterapii, która być może pozwoli Ci się przynajmniej mentalnie uniezależnić od rodziców. Nic nie tracisz, jak Ci terapeuta nie spasuje, zawsze możesz zrezygnować, ale możesz także bardzo dobrze trafić ;)

 

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że zostajesz :great: jakby nie było jesteś tu już dość długo i krzykaczami się nie przejmuj :nono: Zainteresował ich Twój przypadek, bo jest nietypowy ze względu na ilość przepisanych leków i kontrowersyjność lekarki, ale myślę, że znajdą sobie ciekawszy temat do wałkowania.

 

Widzę, że zmniejszyła Ci dawkę benzo ... może przynajmniej nie wpakujesz się w uzależnienie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, nie bardzo rozumiem czemu na tą "depresję urojeniową" nie bierzesz jakiś antydepresantów, chociażby SSRI. Łączy się je z Zolafrenem, jak masz urojenia. Ale po co dwa neurolpetyki? Co to znaczy, że lekarka boi się, że wpadniesz w manię? Miałeś już taką. Są stabilizatory. A już haloperidol na depresje urojeniową. Przecież ten lek jest deprejogenny, dla pobudzonych schizofreników i jakiś agresywnych organików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, no ba ... ktoś musi :mrgreen:

A tak serio, to nie znoszę chamstwa i wypowiadania się tylko po to, żeby komuś przysrać ! Mało kto bierze leki dla fazy ( chociaż zdarzają się takie przypadki, czego kompletnie nie rozumiem i uważam za skrajny idiotyzm ! ), ale na Boga nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, zwł. jak nie znamy dokładnie diagnozy i innych okoliczności.

 

Ale i tak to mnie się zarzuca na tym forum lansowanie się, na co postanowiłam mieć wyjebane :papa: Będę sobie pisać, gdzie chcę, o czym chcę, wspierać kogo chcę, dopóki nie łamię regulaminu, dopóki nie jadę po innych userach ( którzy nierzadko jadą po mnie ! ) i dopóki nie twierdzę, że za 2 dni przybędą kosmici i / cenzura / naszą planetę. Dziękuję za uwagę ! ( to nie odnosi się do Ciebie Patryku, tylko do ostatnich zdarzeń, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że chamstwo na tym forum jest chlebem powszednim, nawet bez realnych przesłanek, bo ot tak, komuś się to czy owo nie podoba ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decaldol chyba zadziałał bo spałem od 17 do 23. Czyli noc bezsenna. A jutro sprzatanko z rana i zakupy :evil:

 

-- 13 mar 2015, 00:45 --

 

Arasha, cytrynka84, Dzięki moje boginki leśne za wsparcie. A ja mam romans tej nocy z Adamem Yikowskim i jego Historią starozytną, pozdrAwiam!

 

-- 13 mar 2015, 00:46 --

 

Decaldol chyba zadziałał bo spałem od 17 do 23. Czyli noc bezsenna. A jutro sprzatanko z rana i zakupy :evil:

 

-- 13 mar 2015, 00:45 --

 

Arasha, cytrynka84, Dzięki moje boginki leśne za wsparcie. A ja mam romans tej nocy z Adamem Ziółkowskim i jego Historią starozytną, pozdrAwiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK :)

 

-- 13 mar 2015, 04:56 --

 

Mam w dodatku problem z rodzicami: od tygodni wstaję 3-4 w nocy, wczesniej sie kladac spac. Dzisiejsza noc z kolei bezessna, poruszam sie na paluszkach a im zle, ze nie spie, ze pale. Mieszkanie z kolei wcale takie male nie jest ale im wszystko przeszkadza. Rozumiem, gdybym cpał, pił, awanturował się. Ale spedzając noc nad książką? Pozostaje mi z tym żyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, nie miałem zamiaru cię urazić . to prawdą napisałem co nie co , ale nie dla tego żeby ci pocisnąć ale dlatego że widzę w jakim kierunku zmierza twoje leczenie , przeczytałem o tym co pisałeś tutaj na forum(tak nie znam cie, nie wiem co ci jest dokładnie) i z tego co piszesz nie jest tak źle żeby szamać tyle leków.

Zastanów się , teraz dostajesz haloperidol w zastrzykach i co , czekasz na wybawienie?? myślisz że to jest obojętne dla twojego mózgu , z mojego doświadczenia wiem że im mniej leków tym skuteczniejsze leczenie. leki ok. stan wymaga brania leków. ale jak najmniej a skutecznie.

jak na przykład ktoś ma depresje i mu starcza 10 mg paroksetyny niech szama to 10.

jak ty masz depresje urojeniową niech szama 1 neuroleptyk + 1 np SSRI.

Ty szamasz 3 neuroleptyki,1 betabloker,1 przeciwparkinsonowski(osłona przeciw neuroleptykom) 1 benzodiazepine.

To co szamasz nie jest obojętne dla zdrowia psychicznego a niektóre leki moga nawet powodować depresje z tego co szamasz. to wszystko jest bez sensu.

Arasha oczywiście będzie z tobą gadać i pisać ciepłe słowa , a ty będziesz grzecznie wpieprzać leki a 90 letnia rozkładająca się lekarka będzie wypisywać ci kolejne recepty na masę psychotropów, ale co z tego , jak to droga do nikąd.

Posłuchaj lepiej mnie i weź swoje papiery i idz do innego lekarza.

mój pocisk nigdy nie jest po to by był pociskiem bo mam potrzebe pocisnąć komuś i czuję się lepiej. nie jestem jakimś gówniarzem mam 31 lat i swoje przeszedłem i wiem co to ludzkie problemy. uwierzcie z nie jednego pieca chleb jadłem.

Zastanów się czy chcesz brać grzecznie masę leków , tylko nie dziw się że za 5 lat wystapią u dyskinezy i tiki i rożne nieciekawe zachowania.

Czy zastanowić się nad przyczyną i zmienić leczenie na bardziej cywilizowane a nie jak pacjent zamknięty na stałe w zakładzie psychiatrycznym. Haloperidol w dupę , uwierz mi ludzie na odwykach zgrzytali zębami na samą myśl o tym[ za karę to dawali] to nie zmieni twojego statusu. w ogolę o czym tu gadać,chłopie za młody jesteś na takie eksperymenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeden jedyny epizod tzw. ciężkiej depresji, według lekarki z objawami psychotycznymi. A te rzekome objawy psychotyczne to wzięły si ę stad, ze tak sralem w gacie ze strachu przed chirurgiem na drugi dzien po probie, ze nie powiedzialem mu ze rana byla zabrudzona. No i zylem w przeswiadczeniu, ze oklamalem chirurga i pielegniarke i co to teraz bedzie sie dzialo nz moja lapa. I jAK OPOWIEDZIAlem to dochtorce przy obecnosci mojej matki w gabinecie - sam bym tam nie wlazl - to orzekla: zespol depresyjno-urojeniowy, a potem depresja psychotyczna. A lape chyba jednak na chirurgii musieli dobrze wyczyscic, bo nic sie jednak z nia nie działo. A ze dobrze i szybko zareagowalem na antydepresanty, to dochtorka zaczela sie obawiac manii. Tak, powinienem wcinac Amizepin i Absenor, po 2 razy dziennie. Probuje starych uwrazliwic ze ta baba to dno, ze sie nie doksztalca - nazwala slynna krakowska siec poradni zdrowia psychicznego prywatna sekta i ze nie wie o jakie poradnie chodzi (!), ze daje leki jak schizofrenikom na oddzialach zamknietych, ale ona sobie ich owinela wokol palca. POznala cala moja rodzine. Dla mnie nie ma przyszlosci to wybor rodzaju smierci chyba. Jeszcze dochodzi pewna kwestia natury sexuologicznej, ale to juz sobie zabiore do grobu. Ufffffff ulzylo mi jak to napisalem. Moze i dla mnie slonce sie wreszcie usmiechnie, na razie jestem rodzinnym swirem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie chcę się mądrzyć ale ta baba jest jakaś nawiedzina i zakochana w tym haloperidolu - 15mg plus zastrzyki na takie objawy i złoty środek na wszystko wg. niej. Nawet jeśli byś miał nawet ten Chad i manie, to i tak dałoby się to leczenie ograniczyć do 2-3 leków i to bezpieczniejszych, bo jak benzowiec piszę, długotrwałe leczenie takimi "typowymi" neuroleptykami może sie na późniejszym zdrowiu odbić.

I wg. mnie to na silny lęk wyglądało niz jakieś psychotyczne czy wwytwórcze objawy, ale ja tam nie wiem, nie jestem lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, ile masz lat? weź papiery nie słuchaj rodziców , działaj sam , twoje zycie , będziesz słuchaj się starych , przeczytałem na innym poście że pilnują cię byś łykał tabletki od swojej lekarki , oni cię wykończą. zbieraj dupe w troki puki czas , bierz papiery idz do innego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie! Naprawdę wierzycie, że ktoś kto ma taki zestaw leków cierpi "tylko" na depresję? Debilizm lekarzy debilizmem, ale bez jaj! Więc przestańcie mu mieszać w głowie i namawiać do zmiany leczenia, bo możecie zrobić więcej szkody niż pożytku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×