Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Heledore napisał(a):

Dzień dobry, co słychać?

Witaj. Wstalam i jestem po kawie. 

Postaram się coś ugotować na obiad a później  pójść na spacer z psem. 

Nie czuje do końca życia dzisiaj i nawet muzyka mnie drażni. 

Mam ochotę jeszcze pospać... 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heledore napisał(a):

@Melodiaa to może warto się jeszcze zdrzemnąć?

 

Ja w szpitalu, czekam na EW zupełnie bezproduktywnie. Mija kolejny tydzień mojego pobytu, a ja już nawet nie wiem który...

Nie udało mi się zdrzemnąć...

 

Czyi terminu jeszcze nie masz?

24 minuty temu, spidi napisał(a):

Cześć Pany i Panewki 🙋

Nie całe 2 tygodnie do końca terapii od alko,mega zmiana myślenia.Naprawdę polecam 🙂

Pozytywnie...gratuluje postępów 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2024 o 08:46, 94. napisał(a):

 

No ja mam tak przez własną głupotę, aż mi wstyd iść z tym do dermatologa, bo się boję, że się domyśli dlaczego tak mam :( 

No ja też mam rany, boli strasznie, krew leci.

 

 

Mniej więcej, jakby jakiś demon siedział w głowie i zmuszał do tego, że jak nie zrobię czegoś, to coś się złego stanie. Teraz już trochę lepiej sobie z tym radzę, ale ze skutami w postaci zniszczonych rąk męczę się cały czas. Myłem ręce około 130 razy na dobę, więc czego się spodziewać...

 

 

Co do tego mycia rąk to najlepiej zadziała tu ekspozycja. Wybrać się do dobrego terapeuty i mu opowiedzieć i razem z nim będziecie wykonywać ekspozycję. To polega na tym, że zmniejszasz ilość powtórzeń aż w końcu przestaniesz to robić. Uwierz mi, że będzie ciężko nawet 3 tygodnie będzie Cię to męczyć. Ale w końcu puści i zmniejszy twoje OCD. Jeżeli ktoś mi powie, że niemożliwe możliwe bo sam miałem zaawansowane OCD i to mi pomogło. Tylko przez te 3 tygodnie będzie Cię bardzo męczyć i będziesz chciał sobie ulżyć nie wolno Ci tego robić bo zniszczysz cały efekt. Trzymam za ciebie kciuki pamiętaj, że ja też jestem w podobnej sytuacji, ale daję radę i ty też dasz. Pisz kiedy chcesz to pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć śmiercionauta. Co tam słychać? 

Ja dalej w szpitalu. To juz 3 miesiące. Zmieniają mi leki. Zastanawiają się nad ew. Przechodzę kwalifikację ale wszystko trwa strasznie powoli. Nie wiem co dalej. Wszystko jest bez sensu. Ale aktualne leki mnie tak usypiają, że nawet nie wiem co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka a u mnie też dzisiaj było słonecznie i z rana miałem lepszy nastrój. Ale jutro już podobno ma być pochmurno :-|

Nie wiem jak u mnie dzisiaj będzie bo jeszcze jest ciemno 😅 wiem że jutro ma padać deszcz 🤦 ale dobrze że miałeś lepszy nastrój, ja też ostatnio mam jak jest ładna pogoda. Ciekawe czy w tym roku zimy nie będzie czy dopiero przyjdzie🤔 

 

Dzień dobry wszystkim. Ja dzisiaj trochę zmęczona. Nie spałam do 3 z groszem przez dziecko a o 5 z groszem już musiałam wstać. Ostatnio mam wrażenie że doba ma za mało godzin😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

 

W końcu czuje znów jakiś komfort myślowy więc mogę skupić się na innych sprawach typu forum więc bądźcie grzeczni bo czuwam 🤪:lol: 

Reszta ekipy też nie śpi :papa: @Szczebiotka @Dryagan @Illi @cynthia jesteście?

Lubię pośmieszkować z rana :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że dajecie radę...oby do wiosny 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×