Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam dziś u lekarza. Wypisała skierowanie na oddział dzienny na 12 tygodni. Jak mam być na L4 przez 3 miesiące? Potem nie będę miała czego szukać w pracy. Z kolei terapia prywatną jest zbyt droga i to tylko 45 min tygodniowo. Lekarka mówi, że na samych lekach daleko nie zajadę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sleepless napisał(a):

Jak mam być na L4 przez 3 miesiące?

Normalnie, tak samo jak na każdym innym L4. Ja byłam na pół roku na zwolnieniu bo byłam na oddziale terapeutycznym i do pracy normalnie wróciłam. Tylko dobrze jest poinformować pracodawcę wcześniej, że za jakiś tam czas idziesz na dłuższe zwolnienie, a nie zniknąć nagle bez słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lusesita Dolores napisał(a):

dziś dobrze ... wytrzymam

Dobre wieści od ciebie. Mi trochę przeszlo ale myśli są beznadziejne. Nie płacze już ale brzuch boli. Nie jadłam obiadu brak mi apetytu, nie czuje się głodna. Nie wiem czy to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Od kilku dni boli mnie żołądek dzisiaj także bo mam między innymi taki skutek odstawienia leku , jednak pomyslałem że nię będę cały dzień przed kompem i wyjdę troche pospacerować więć  przeszedłem część parku w Łazienkach, niestety zmęczyłem sie bo mam jakąś teraz nietolerancje wysiłku...Teraz zrobiłem budyń i kisiel z siemienia lnianego może cos pomogą pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, modelarz napisał(a):

Hej, Od kilku dni boli mnie żołądek dzisiaj także bo mam między innymi taki skutek odstawienia leku , jednak pomyslałem że nię będę cały dzień przed kompem i wyjdę troche pospacerować więć  przeszedłem część parku w Łazienkach, niestety zmęczyłem sie bo mam jakąś teraz nietolerancje wysiłku...Teraz zrobiłem budyń i kisiel z siemienia lnianego może cos pomogą pozdrawiam

Jedz biszkopty jakiś jogurt na żołądek o ile lubisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie mam ochoty czytać pozytywnych książek dotyczących życia, psychologii? Wolę te trudne historie czytać osób które się zmagają z choroba. Nie dołuje się nimi raczej czuje się częścią ich i nie czuje się sama że jedyną mam problemy. Od małego lubię słuchać co u innych słychać to pozwalało mi rozwijać emocje współczucia itd a tej ciekawości mi czasem rodzice zabraniali.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kabe1789 napisał(a):

Jedz biszkopty jakiś jogurt na żołądek o ile lubisz. 

Dzięki lubię i biszkopty i jogurt i szczególnie jakieś ciastka.  siedzę w kuchni pomiędzy lodówką a komputerem to teraz mój styl życia niestety PS boje sie żeby te moje dolegliwości to nie było jakies jelito drazliwe po antydepresancie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, modelarz napisał(a):

Dzięki lubię i biszkopty i jogurt i szczególnie jakieś ciastka.  siedzę w kuchni pomiędzy lodówką a komputerem to teraz mój styl życia niestety PS boje sie żeby te moje dolegliwości to nie było jakies jelito drazliwe po antydepresancie

A pytałeś lekarza albo spr ulotkę po lekach jakie mogą być skutki uboczne może piszą 🤔  ja ubolewam że mam problem z emocjami i to utrudnia mi znalezienie pracy. 😔😢Bo kumulowalam je kiedyś bojąc się ich, nie nauczyłam się emocji a w pracy to wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś czuję się jak na razie niewyspana, bo bardzo ciężko mi było zasnąć i kręciłam się pół nocy, ale wypiję kawę, porozciągam się z poranną jogą i powinno mi pomóc. Ale i czuję, że moje traumatyczne myśli zaczynają napływać pomału do głowy, więc szybko muszę działać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

A pytałeś lekarza albo spr ulotkę po lekach jakie mogą być skutki uboczne może piszą 🤔  ja ubolewam że mam problem z emocjami i to utrudnia mi znalezienie pracy. 😔😢Bo kumulowalam je kiedyś bojąc się ich, nie nauczyłam się emocji a w pracy to wazne

Trochę czytałem że to się zdarza z jelitami.

Myślę że znajdziesz pracę, my mamy kiepskie wyobrazenie o sobie ale inni takiego nie mają tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się kiedyś bawiłem sie z siostrzenicą w rózne gry i klocki a teraz w ogóle jak przyjedzie to mi sie nie chce i dlatego chyba już mnie mniej lubi.

Czy długo bierzesz już bioxetin, czy to fajnie działa na Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, modelarz napisał(a):

Nie martw się kiedyś bawiłem sie z siostrzenicą w rózne gry i klocki a teraz w ogóle jak przyjedzie to mi sie nie chce i dlatego chyba już mnie mniej lubi.

Czy długo bierzesz już bioxetin, czy to fajnie działa na Ciebie?

Moje są wyrozumiałe wiedzą że jestem trochę inna starają się mi pomóc jak dzieci mogą (babcia im podpowiada jej i bratu). Ogólnie są kochani że chcą mi pomóc wszyscy.

Wiesz niedługo go biorę od tego roku jakoś od marca jeżdżę do psychiatry(pani). Działa dobrze choć miewam dni gorsze i biorę doraźny. Niby mam brać ćwierć tabletki doraźnego, ale kurde są takie małe że nie ma szans ich przeciąć. Nie są na tyle silne by mnie ścinamy więc biorę cała w sierpniu mam wizytę kontrolną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kabe1789 napisał(a):

Moje są wyrozumiałe wiedzą że jestem trochę inna starają się mi pomóc jak dzieci mogą (babcia im podpowiada jej i bratu). Ogólnie są kochani że chcą mi pomóc wszyscy.

Wiesz niedługo go biorę od tego roku jakoś od marca jeżdżę do psychiatry(pani). Działa dobrze choć miewam dni gorsze i biorę doraźny. Niby mam brać ćwierć tabletki doraźnego, ale kurde są takie małe że nie ma szans ich przeciąć. Nie są na tyle silne by mnie ścinały więc biorę cała w sierpniu mam wizytę kontrolną 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, modelarz napisał(a):

Nie martw się kiedyś bawiłem sie z siostrzenicą w rózne gry i klocki a teraz w ogóle jak przyjedzie to mi sie nie chce i dlatego chyba już mnie mniej lubi.

Czy długo bierzesz już bioxetin, czy to fajnie działa na Ciebie?

Ja od małego nie umiałam zapamiętywać rzeczy i zawsze czułam się gorsza że czegoś nie wiem. Było mi przykro to nie mój atut i nie wiem jak mam żyć w codziennym życiu, domu pracy. To trudne i krępujące.😥😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×