Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, DziwnyTyp napisał(a):

Niby dobrze ale jednak źle, brzuch boli, to chyba przez to, że wziąłem leki na czczo 

Współczuję, ja się dobrze czuje 😁 sporo dziś zrobiłam (koszenie trawy, pomoc przy budowie domku dla siostrzeńców) a temp nie rozpieszczala gorąco bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś okej biorę komplet witamin opalałam się więc witamina D jest i inne, to może pomaga na stany depresyjne, plus zapisany lek, który regularnie biore, teraz ulga jest burza na południu.

Za to leczę grzybicę paznokcia i jakąś afte w buzi pod językiem a leki nawet bez recepty drogie jak fiks 😭dobrze że mam jakieś oszczędności.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kabe1789 napisał(a):

To dobrze, ja też okej. Uzupełniam witaminy których niedobór powoduje stany depresyjne i jest dobrze. Co dzień max dawka witamin potrzebnych w rossmanie 100 tabl. tanio polecam.

Jem dziennie dużo owoców więc mam nadzieje ze zadnych witamin mi nie brakuje:) jedynie biorę witaminę D3 bo mimo że jest lato, to często mam niedobór. 

Miłego pięknego dnia! 🩷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zarr napisał(a):

Jem dziennie dużo owoców więc mam nadzieje ze zadnych witamin mi nie brakuje:) jedynie biorę witaminę D3 bo mimo że jest lato, to często mam niedobór. 

Miłego pięknego dnia! 🩷

Polecam spr witaminy w borowce amerykańskiej, jeśli się mieszka na wsi można krzaki wsadzić i już nie kupowałem lekow tylko jeść owoce latem no a zimą niestety tabletki. Super że zażywasz witaminy 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DziwnyTyp napisał(a):

Chyba źle robie, że sam sie probuje leczyć. Coraz gorzej sie czuje, sam juz nie wiem.

No samoleczenie rzadko kiedy przynosi dobre efekty ;) 

 

Całkiem nieźle dziś było. Miałam chwilowy kryzys, ale zażegnany 👌

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użadlila mnie osa w nogę boli jak nie wiem ledwo chodzę. Dziś jest źle boli nieustannie wczoraj z przerwami. Mama ma zły humor jakby ją to drażniło że cierpię i niejako musi mi pomagać. Teraz płacze bo zawsze bolała mnie taka znieczulica i brak wspolczucia dla osoby cierpiacej. Dla mamy to nic ale nie rozumie jak mnie to boli. Że spuchła trochę kostka. A nie mam sił iść po lek doraźny by mi pomógł się uspokoić. 😭chyba bolał mnie od zawsze fakt że jestem czasem zdana na kogoś w mej chorobie i nie akceptowałam tego. Moich słabości nie miałam do siebie współczucia chyba tez. A wymagam go od innych. Mnie uczono by być silna nie płakać i to źle robili rodzice.

 

Mama jednak kupiła altacet (kwaśna wodę) i sama sobie owinelam nogę 

IMG_20230708_093438274.jpg

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×