Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

No samoleczenie rzadko kiedy przynosi dobre efekty ;) 

 

Całkiem nieźle dziś było. Miałam chwilowy kryzys, ale zażegnany 👌

Ogólnie to zawsze miałem to na uwadze, bo nigdy nie próbowałem się sam leczyć.. Teraz brak pieniędzy na specjaliste mi podsunął taki głupi pomysł.. Pora to zakończyć i zacząć zbierać na psychiatrę.

 

10 godzin temu, kabe1789 napisał(a):

A na co chorujesz dokładnie jeśli można spytać i co takiego zażywasz jak się leczysz?

Długo by opowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabe1789 użądlenie osy, oczywiście jeśli nie spowoduje silnej reakcji alergicznej i wstrząsu anafilaktycznego (co to u Ciebie nie nastąpiło), nie jest bardzo groźne. Gorzej jakby Cię w twarz udziabała albo, w gardło, język itd. A noga... troszkę poboli i przestanie, możesz przykładać lód, ocet, cytrynę, ten altacet też może być, albo posmarować maścią na ukąszenia (jakiś Entil, Fenistil, Alertec) dla złagodzenia objawów. Z każdym dniem będzie mnie bolało, potem zacznie swędzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dryagan napisał(a):

@kabe1789 użądlenie osy, oczywiście jeśli nie spowoduje silnej reakcji alergicznej i wstrząsu anafilaktycznego (co to u Ciebie nie nastąpiło), nie jest bardzo groźne. Gorzej jakby Cię w twarz udziabała albo, w gardło, język itd. A noga... troszkę poboli i przestanie, możesz przykładać lód, ocet, ten altacet też może być, albo posmarować maścią na ukąszenia dla złagodzenia objawów. Z każdym dniem będzie mnie bolało, potem zacznie swędzieć

Dziękuję od rana dużo mi lepiej z nogą trochę boli jak chodzę, ale dalej mam altacet na wacie i elastyczny bandaż. Zobaczę jak nocą bo chwilę mnie bolało zanim zasnęłam i się kręciłam nie mogąc spać. Ale teraz po kąpieli namoczylam nogę w wodzie z szarym mydłem i znów ten opatrunek. Wiem że to nie groźne ale ból był ogromny nie mogłam znieść tego aż po płaczu się zdrzemnelam. Czasami swędzi ale lekko. Wolę to niż ten ból okropny.

 

12 minut temu, DziwnyTyp napisał(a):

Ogólnie to zawsze miałem to na uwadze, bo nigdy nie próbowałem się sam leczyć.. Teraz brak pieniędzy na specjaliste mi podsunął taki głupi pomysł.. Pora to zakończyć i zacząć zbierać na psychiatrę.

 

Długo by opowiadać.

Rozumiem ja w sumie nie wiem co mi jest też, a pewnie jakaś opinia psychiatry kosztuje i dokument stwierdzający chorobę/zaburzenie. Chodzę prywatnie tata płaci za wizytę, ważne że leki daje łagodne ale pomagają chce pomóc inni wciskają leki by zarobić a nie pomoc.ja sama zażywam witaminy tylko coś jak complex by uzupełnić codzienne zapotrzebowanie i witaminę D choć wychodzę na słońce trochę. Przez nogę na razie nie boraczej ja muszę chłodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie co mam stwierdzonego w papierach, to dystymia, fobia społeczna i zaburzenia lękowe. Ten wpis na dokumencie dostałem 5 lat temu, od tego czasu trochę doszło chorób, takie mam wrażenie. Terapeutka stwierdziła, że prawdopodobnie mam niezdiagnozowane ADHD na które cierpię od dzieciństwa, co w zasadzie się zgadza, bo dużo wspólnych objawów z ADHD mam od malucha. Żeby się przekonać czy na pewno "'choruję" na ADHD, trzeba zapłacić za diagnozę, zarabiam na obecną chwilę na tyle mało, że muszę zacząć odkładać na to wszystko, innego wyjścia nie widzę, nikt mi za to nie zapłaci. 

Nie wiem czy moje wpisy trzymają się kupy ale jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kabe1789 napisał(a):

Ja też czasem pisze chaotycznie tak mam odkąd pamiętam dużo wątków na raz i mega chaos ale też mam nadzieję że zrozumiałeś o co mi chodzi. Moją siostrę to wkurzało ale taka jestem nie zmieni mnie.

Ja wszystko rozumiem co piszesz, więc jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Reakcja alergiczna? 

Mnie uzadlila kiedyś i bolało dosyć też a uczulona raczej nie jestem. 

Nie miałam wstrząsu anafilaktycznego, ale opuchliznę, ból że ledwo chodziłam, teraz jest lepiej trochę boli i bywa że swędzi 😞a jutro muszę iść do urzędu pracy potem bank ( czekanie w kolejce) załatwię co trzeba rano żeby mieć z głowy i wrócę do domu. A.co do uczulenia nie wiem, musiałabym sprawdzić ale skoro nie miałam wstrząsu i gwałtownych objawów to chyba nie ma uczulenia ale taka reakcja na jad.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kabe1789 napisał(a):

Nie miałam wstrząsu anafilaktycznego, ale opuchliznę, ból że ledwo chodziłam, teraz jest lepiej trochę boli i bywa że swędzi 😞

Jak swędzi to się goi podobno. 

To ja aż tak nie miałam jak ty z pewnością. Teraz pewnie będziesz uciekała przed osami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×