Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, kabe1789 napisał(a):

Mam pytanie bo zasypiając z czwartku na piątek ręką wystawała mi zza łóżka na materacu i nagle poruszyła się sama i wróciła na swoje miejsce. Nie wiem czy to były moje urojenia, czy coś na tle nerwowych czy somatyzacja. Mam mówić o tym psychiatrze? 😔 Spotkaliście się z czymś takim? Wcale nie miałam zamiaru jej ruszać. Mózg wariuje....

Niepokoi cię to więc warto powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się źle. Nadal boli mnie kręgosłup. Dzisiaj jeszcze mega boli mnie głowa, coś tam kłuje w klatce i zaczynam panikować🤦i oczywiście zaraz przy tym idzie wujek Google który już wyszukał mi milion chorób. Ehh. 

Bez sensu jest takie życie. 

 

5 godzin temu, kabe1789 napisał(a):

Dziwne że marudzi twoja i moi rodzice powinni się cieszyć w sumie. Czytam książki jakieś. Dbam o zdrowie bo mam słabe włosy.

Ile masz lat? Powinni się cieszyć że chcesz coś robić. Jakie książki czytasz? Ja jestem molem książkowym 😅 ostatnio dokupiłam sobie kolejne części serii którą czytam.

3 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

Raz miałam taką pojedyncza drgawke tułowia też nie wiem kiedy to występuje nie mam nad tym kontroli i zwykle jest pojedyncze nie jak w padaczce że jest seria taka ostra.

Padaczka to nie tylko drgawki. Ja choruje na epi i nigdy drgawek nie miałam od tego .

Ogólnie takie coś jak opisujesz zdarza się, to nie jest nic niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Czuję się źle. Nadal boli mnie kręgosłup. Dzisiaj jeszcze mega boli mnie głowa, coś tam kłuje w klatce i zaczynam panikować🤦i oczywiście zaraz przy tym idzie wujek Google który już wyszukał mi milion chorób. Ehh. 

Bez sensu jest takie życie. 

 

Ile masz lat? Powinni się cieszyć że chcesz coś robić. Jakie książki czytasz? Ja jestem molem książkowym 😅 ostatnio dokupiłam sobie kolejne części serii którą czytam.

Padaczka to nie tylko drgawki. Ja choruje na epi i nigdy drgawek nie miałam od tego .

Ogólnie takie coś jak opisujesz zdarza się, to nie jest nic niepokojącego.

Mam 34 lata zaczęłam czytać Holly Black wzięłam klatwiarzy. Pasuje mi bo nie jest to historia dla dzieciaków ale dla nastolatków i łatwo się czyta i szybko. Lubię fantasy elfy, magów, gildie ale nie lubię wampirów i wilkołakow, tego typu spraw. Dobrze się bawię przy niej lekko mnie śmieszy.

 

Czym jest epi? W sensie epilepsja? Nie wiem właśnie czy to na tle psychicznym czy nerwowym i czy badania coś wykażą chorobę czy coś innego?🤔opowiedz coś o epilepsji możesz prywatnie w wiadomości. Jak u ciebie się objawia? U mnie zmarła ciocia miała epilepsję utrudniało jej to naukę w szkole była w domu jakoś potem przykuta do łóżka że mama o nią dbała w sensie fizjologicznym. 

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kabe1789 napisał(a):

Lubię fantasy elfy, magów, gildie ale nie lubię wampirów i wilkołakow, tego typu spraw. Dobrze się bawię przy niej lekko mnie śmieszy.

 

Ja też lubię te klimaty. I obecnie czytam serie dwór cierni i róż. Później będę zbierać następna serie tej autorki szklany tron

 

3 minuty temu, kabe1789 napisał(a):

Czym jest epi? W sensie epilepsja?

Tak dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kabe1789 napisał(a):

Widziałam, to ciekawe o czym jest ogólnie? 

O krainie fea i ludzi. Nie będę za bardzo pisać bo szkoda psuć tego😉 ogólnie mega polecam. Wchodzi łatwo mimo że ma dużo stron. Naprawdę jest fajne. Jak lubisz fantazy to naprawdę warto. Wiem że są drogie te książki ale ja nie żałuję zakupu. 

Dzisiaj bym też czytała bo i tak leżę przez ten kręgosłup ale bardzo boli mnie głowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

O krainie fea i ludzi. Nie będę za bardzo pisać bo szkoda psuć tego😉 ogólnie mega polecam. Wchodzi łatwo mimo że ma dużo stron. Naprawdę jest fajne. Jak lubisz fantazy to naprawdę warto. Wiem że są drogie te książki ale ja nie żałuję zakupu. 

Dzisiaj bym też czytała bo i tak leżę przez ten kręgosłup ale bardzo boli mnie głowa.

Spróbuję Holly Black też podobno zaskakuje historiami i takimi komiksami. Też szukam miłości i przygód w książkach a widzę że twoja coś z tego ma. Moja również choć póki co bohater zerwał z dziewczyną to kto wie książka ma 600 stron może wrócą do siebie. Więc mam co robić tomisko grube. 

Ps. Nawet ponad 700 jak patrzę 😅😅

 

Wzięłam ciemnorodnych ale jakoś słabo mi podpasowala chyba że się do niej przekonam potem jak się rozwinie akcja. Znasz tę książkę?

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

Mam pytanie bo zasypiając z czwartku na piątek ręką wystawała mi zza łóżka na materacu i nagle poruszyła się sama i wróciła na swoje miejsce. Nie wiem czy to były moje urojenia, czy coś na tle nerwowych czy somatyzacja. Mam mówić o tym psychiatrze? 😔 Spotkaliście się z czymś takim? Wcale nie miałam zamiaru jej ruszać. Mózg wariuje....

Normalne, pewnie skoro wystawała to akurat coś tam delikatnie uciskało na nerw i ręka się poruszyła. Ja jak pod odpowiednim kątem ustawie nogę to też mi sama skacze 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kabe1789 napisał(a):

Spróbuję Holly Black też podobno zaskakuje historiami i takimi komiksami. Też szukam miłości i przygód w książkach a widzę że twoja coś z tego ma. Moja również choć póki co bohater zerwał z dziewczyną to kto wie książka ma 600 stron może wrócą do siebie. Więc mam co robić tomisko grube. 

Ps. Nawet ponad 700 jak patrzę 😅😅

 

Wzięłam ciemnorodnych ale jakoś słabo mi podpasowala chyba że się do niej przekonam potem jak się rozwinie akcja. Znasz tę książkę?

Też leżę w łóżku zimno jest na zewnątrz czasem pada, a jak jest ciepło siedzę na leżaku i czytam czasem się opale przy tym ale ost pogoda słaba to czytam w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Szklany tron spoko, seria Dwory mi się nie podobała.

Ja jeszcze tronu nie zaczęłam, ale właśnie słyszałam że fajne. Dwór mi się podoba. Chyba trochę lepiej z moim kręgosłupem🤔 albo to kwestia naćpania prochami przeciwbólowymi 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
9 godzin temu, Barbecue napisał(a):

 

Czuję się źle. Bez życia. Mogłabym leżeć cały dzień w łóżku i gapić się w ścianę. 

 

 

Ja tak spędzam dni, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Spałem dzisiaj chyba 12h i nadal mam ochotę spać dalej. To bez różnicy czy śpię 4, 8 czy 12h, zawsze czuję się niewyspany. Cukrzycy nie mam - sprawdzałem niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, interludium napisał(a):

Dziś impreza wujka u nas 60lecie. Ani dzieci nie chcą ze mną być, dorośli też nie gadają ze mną a potem pretensje że to ja nie chcę a ost.jak coś próbowałam powiedzieć po chwili się rozeszli i w końcu pojechali. Jak się śmieje to znów moja siostra że ciotka jest za głośno a dajcie spokój nie można nic robić. Wkurza takie coś szukają ciągle jakiegoś ALE wolę czytać książkę. Jest mi żle co za rodzina nie kumam tego.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio się czuję. Bez leków bym nie dała rady. Ogólnie sfrustrowana swoim życiem. Nic mi nie wychodzi. Żadne plany się nie realizują, nawet te prozaiczne wydawałoby się. Ciągle jakieś negatywne zbiegi okoliczności albo nieporozumienia nie pozwalają by zadziało się lepiej. Jakby ciągle "coś" mąciło w moim życiu by tylko było źle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×