Skocz do zawartości
Nerwica.com

"lex TVN"


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2021 o 21:49, ehempatia napisał:

Myślę, że przy okazji głośnego tematu jakaś inna sprawa została przepchana bokiem. 

 

pytanie jaka? ostatnio z braku czasu nie czytałam ustaw... 

 

W dniu 14.08.2021 o 21:49, ehempatia napisał:

Możemy zdefiniować "wolne media"? 

takie, które mogą mówić na każdy temat (nawet ten niepasujący obecnej władzy), pokazują każdą stronę "medalu", są apolityczne (chociaż o to ciężko). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 18:19, wiejskifilozof napisał:

Atakują Kościoł.Promują aborcję. 

 

Kościół zawsze będzie mówił że jest atakowany nawet jak nie jest. Przy czym sam kościół święty nie jest o czym świadczy np. tuszowanie pedofilii. A z aborcją też nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje, każdy powinien sam podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arkare napisał:

 

Kościół zawsze będzie mówił że jest atakowany nawet jak nie jest. Przy czym sam kościół święty nie jest o czym świadczy np. tuszowanie pedofilii. A z aborcją też nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje, każdy powinien sam podjąć decyzję.

Czy sam.To nie bardzo.Lewicowy by chcioewli usuwać każdą ciążę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 14:03, Illi napisał:

pytanie jaka? ostatnio z braku czasu nie czytałam ustaw... 

 

takie, które mogą mówić na każdy temat (nawet ten niepasujący obecnej władzy), pokazują każdą stronę "medalu", są apolityczne (chociaż o to ciężko). 

 

Tylko, że TVN poprzedniej władzy nie krytykował, od zawsze sprzyjał PO (przemilczał lub tuszował afery), a już Tusk uchodzi tam za Boga. Żeby nie było nie jestem fanem TVP, bo to również tendencyjny przekaz, ostra manipulacja. Natomiast po TVN nie płakałbym, podobnie jak po Gazecie Wyborczej. Zdrowia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wiejskifilozof napisał:

To coś to dziecko. I nie ma szans  na mordowanie dzieci.

 

Wkoncu zacząles jak chłop pisać 👍 oczywiscie ja jestem za aborcja w szczegolnych wypadkach typu gwałty i silny niderozwoj dziecja, wtedy decydować mogą matki. Ale za zdrowe dziecko nie. Kobiety myślą że jak dziecko jest w ich łonie to jest ich własnoscia, otoz nie, od kad powstalo nowe życie, to życia ma wszystkie prawa konstytucyjne a wiec i prawo do życia. Wy je musicie wydać. Nawet yeti wie ze po stosunku seksualnym powstaje dziecko, wiec na taki uklad sie zgodziliscie. Zawsze mozecie pocieszyć sie marchewka jak taki układ nie pasuje, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, neon napisał:

 

Wkoncu zacząles jak chłop pisać 👍 oczywiscie ja jestem za aborcja w szczegolnych wypadkach typu gwałty i silny niderozwoj dziecja, wtedy decydować mogą matki. Ale za zdrowe dziecko nie. Kobiety myślą że jak dziecko jest w ich łonie to jest ich własnoscia, otoz nie, od kad powstalo nowe życie, to życia ma wszystkie prawa konstytucyjne a wiec i prawo do życia. Wy je musicie wydać. Nawet yeti wie ze po stosunku seksualnym powstaje dziecko, wiec na taki uklad sie zgodziliscie. Zawsze mozecie pocieszyć sie marchewka jak taki układ nie pasuje, o!

Podobnie  myślę. Choć nie każdy  sex to dziecko. Lekarka  mi mówiła. Ładna  po 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wiejskifilozof napisał:

To już przesada.Ataki na Kościoł.Aż taki zły nie jest.

Pewnie, że nie. Tylko troszkę dzieci pogwałcili. Nic takiego. Inkwizycja, mordowanie rdzennych mieszkańców Ameryki i Afryki, podsycanie nienawiści, zabieranie pieniędzy ludziom, nie tylko katolikom, ale wszystkim. Drobiazg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 13:24, chester napisał:

 

Tylko, że TVN poprzedniej władzy nie krytykował, od zawsze sprzyjał PO (przemilczał lub tuszował afery), a już Tusk uchodzi tam za Boga. Żeby nie było nie jestem fanem TVP, bo to również tendencyjny przekaz, ostra manipulacja. Natomiast po TVN nie płakałbym, podobnie jak po Gazecie Wyborczej. Zdrowia:)

Oczywiście, tylko nie chodzi tu o TVN jako konkretną stacje. Pytanie czy ustawa po prostu nie ogranicza wolności słowa jednak.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN nie oglądam to taka sama propaganda jak tvp, ale żeby robić ustawy i afery żeby ich zamknąć, choć właściwie to wiadomo że to im nie grozi wystarczy że zmienią adres na europejski.  Wg mnie ta cała afera ma przykryć coś ważniejszego( np przymusowe szczepienia) , tak jak było np w przypadku aborcji i innych podobnych.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×