Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak odpoczynku i problemy ze spaniem


Rafal31

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chce się poradzić, mianowicie jak sobie radzicie by zasnąć odpocząć? By głowa mogła odpocząć. Ja już nie pamiętam kiedy wstałem ostatnio i byłem wypoczęty jestem ciagle zmęczony, w pracy nie mam sił najmniejszy wysiłek fizyczny sprawia dla mnie wielką przeszkodę, w weekend nie mogę odpocząć gdy próbuję zrobić drzemke to zasypiam z hipnoza i mianowicie po ok40min się budze ostatnio tak mialem i od razu do wc, czyli zasnełem w stresie i wstałem w stresie gdy próbuję zasnąć wieczorem moja głowa zaczyna szaleć bicie serca w uchu jak mam problem to zasypiam z hipnoza przeszkadza mi każdy hałas czuje tak jakby moja głowa była w trybie alarm jak zasypiam to o22 i wstaje o 6 już nie wiem co robić nie umiem się zrelaksować.. Ciągle czuje napięcie w głowie dieta? Jem duzo lepiej ale to nie ma poprawy... Leki odstawione i to duże dawki i nie było zadnej jazdy mianowicie będąc na lekach tez nie czułem poprawy. Ostatnio byłem u lekarza dała mi seronil i od razu od20mg nie zaczynalem od małych dawek i leki sie skończyły i też nic. Boję się że już niedługo sie wykończę że mój organizm już nie wytrzyma... Na poczatku nerwicy jak wybuchła to psycholog mówiła "jak będziesz sie stresować to leki przestaną działać i będzie zawał i udar i do tego prowadzę sam nie wiem co robić, leki bralem duże dawki wenlafaksyne egzysta tritico aż lekarz mnie się pytał czy ja naprawdę te leki biorę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×