Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uszkodzenie stawow a neuroleptyki i waga...


Pawel.770

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz ortopeda powiedzial jasno ze mam zrzucic wage... Biore abilify 15 mg i wenlaflaksyne 150 mg. Na wenli rok temu i 50 mg amisulpirydu wazylem 73 kg teraz waze 86.5 kg. Mowilem lekarzowi 2 miesiace temu ze waze 83... A lekarz mowi ze za duzo. Mam F20.0 i OCD. Czy w F20.0 dopuszczalne jest w rzadkich przypadkach na kilka miesiecy albo calkiem odstawienie neuroleptykow w celu zrzucenia wagii? Jak nie zrzuce wagi to bedzie lipa, te stawy mnie bola juz nawet podczas chodzenia... Co o tym myslicie, odstawil ktos z was neuroleptyki z diagnoza psychozy? 

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu waga 85.5 kg teraz 90 kg. Biore abilify 15 mg od ok 3 misiecy i wenlaflaksyne 150 mg 8 lat. Mam zamieniec wenle na escitalopram. 

Jakies pomysly dlaczego w ciqgu tygodnia przytylem 4.5 kg...? Bralem 5 lat olzpaine kilka lat temu moze ona spowolnila moj metabolizm na neuroleptykach co? Jak myslicie odstawic abilify jak przejde na esci calkiem bo juz nie wiem co robic? Rok temu waga 73 kg teraz 90 kg, 17 kg za duzo. 186 cm wzrostu mam i jestem chudzielcem z natury.... Ektomorfik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze pisze jeszcze raz ale kilka dni temu wyczytalem ze ktos tak mial ze bral olzapine i po odstawieniu nie mogl zchudnac. Czy mozliwe ze mozna sie nawabic jakiegos zespolu metabolicznego albo jakiejs otylosci po brqniu neuroleptykow? Teraz biore abilify 15 mg a przez 5 lat bralem 10 mg olzapiny... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×