Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć, nie wiem czemu tu przyszłam...


MW1988

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie... Od jakiegoś czasu moja mama leczy się na nerwice lękowa. Już któryś raz ma zmieniane leki, to trwa 3 miesiące... Przeczytałam chyba wszystkie fora, mnóstwo książek, artykułów - chciałam choć trochę wiedzieć jak mogę pomóc... Ale nie mam siły już :( nie mam siły mówić że ma być silna, że będzie dobrze, że to wszystko przejdzie tylko leki muszą zacząć działać... Tłumaczę objawy, staram się rozmawiać, ciągle piszę do psychiatry... Ale mam wrażenie że Mama się poddała, że ma dość i że nie daje nic od siebie. Mówi że nie ma siły, obwinia się że ciągle przez nią muszę do niej przyjeżdżać, zmieniać swoje plany (robię to bo chcę, po prostu się martwię...). Nie wiem już co robić :( dlatego jestem tu. Dlatego liczę że może ktoś też przez to przeszedl i ma jakieś porady - bo na gotowe rozwiązania nie liczę :( z góry dziękuję... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. 

Przede wszystkim ważne jest to,że pomagasz swojej mamie. Już sama twoja obecność jest dla niej ważna. Zanim zaczną działać leki to trochę czasu minie. 

Ja jak cierpialam zaburzenia nerwicowo-depresyjne to docenialam poprostu obecność bliskich mi osób i to już było dla mnie bardzo dużo.  

Pozdrawiam serdecznie ❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam nadzieję, że będzie lepiej z czasem, skoro bierze te leki. To, że tak jej pomagasz jest cudowne. Ale też męczące dla ciebie. Spróbuj się troszkę zdystansować. Twoja mama na pewno w końcu znajdzie w sobie tą siłę i zacznie sama o siebie walczyć. Póki co najwidoczniej nie ma na to siły, co jest straszne.. Trzymam kciuki za was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×