Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test na styl osobowości <zaburzenia>


rookie

Rekomendowane odpowiedzi

@szary kot Też robię go od kilku lat. I chyba Cię nie zdziwię, jeśli powiem, że wychodziło mi to samo :D Długo wygrzebywałam się z 2w1, żeby przejść w 4w5. W zeszłym roku (kiedy czułam się najlepiej w skali życia) wyszło mi coś pozytywnego, innego, ale nie pamiętam jaki to był typ. Może to gdzieś zapisałam, sprawdzę. A dzisiaj - mocne 4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, nikt istotny napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z literą A w nawiasie?

Odmiana wg płci mi na to wygląda ;)

Zrobiłam i wyszło mi 100% schizoidal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lunaa Dziękuję. Mnie ten słupek "narcystyczny" zaskoczył, bo raczej uważam siebie za... że mógłbym być lepszy.

Rozwiązałem także Enneagram i dostałem coś takiego: "Twój główny typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Twórca, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 5 - Obserwator (Intelektualista, Myśliciel, The Investigator)".

A gdyby ktoś chciał poczytać co to za cechy:  https://enneagram-test.hanzo.pl/typ_osobowosci_4_indywidualista oraz https://enneagram-test.hanzo.pl/typ_osobowosci_5_obserwator.

Edytowane przez nikt istotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nikt istotny napisał:

Dziękuję. Mnie ten słupek "narcystyczny" zaskoczył, bo raczej uważam siebie za... że mógłbym być lepszy.

Nie przejmowałabym się testami z netu za bardzo bo nawet nie wiadomo jaka wartość mają. Pewnie te robione przez specjalistów w gabinecie są najbardziej wiarygodne. 

Enneagram też zrobię w wolnej chwili z ciekawości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój styl osobowości to: pasywno-agresywny

Moje wyniki testu sugerują, że Mój styl osobowości wiąże się z: wewnętrznym niezadowoleniem i chroniczną drażliwością, które wynikają z głęboko zakorzenionego uczucia dwuznaczności wobec siebie i innych. Z tą dwuznacznością radzę sobie tak, że postępuję wobec innych pasywno-agresywnie, emanując sceptycyzmem i niezadowoleniem z ludzi, które są sposobem wyrażenia Mojej wewnętrznej dwuznaczności. Jestem stale niepewny swoich własnych możliwości, miotam się między poddawaniem się życzeniom innych a buntowniczym utwierdzaniem się w przekonaniu, że jestem wolną jednostką godną szacunku, którą nie powinno się rządzić. W swojej niezdolności do określenia, czy polegać na innych, czy na sobie, jeśli chodzi bezpieczeństwo i kierunek, Moja strategia radzenia sobie z wewnętrznymi konfliktami przypomina strategię małego dziecka, które, aby znaleźć własne oparcie w życiu, musi stale testować granice rodzicielskiej cierpliwości.Chart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×