Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

rookie

Użytkownik
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

507 wyświetleń profilu
 1. Może tak być, moje własne autodiagnozy często się zmieniają pod wpływem jakiś bodźców, uważam że na tyle moje zaburzenia są zróżnicowane, że tak naprawdę mógłbym wyjść od psychiatry z każdą diagnozą i raczej nie byłbym zbytnio zaskoczony, ale aspergera raczej odrzucam, po mimo przewagi cech autystycznych w tym teście.
 2. Oczywiście, że nie jest to jakieś profesjonalne kryterium diagnostyczne, obrazujące w jakiś rzeczowy sposób strukturę osobowości osoby, która się temu testowi poddaję. Robiłem go 2 razy czysto hobbystycznie, w przeciągu 2 dni i była duża dysproporcja wyników xd. Jednak w moim przypadku, jeżeli chodzi o niektóre kwestię mogłem się jak najbardziej zgodzić z wynikami tekstu, powielały się one z moim wglądem w sposób mojego zachowania i myślenia.
 3. Dręczy mnie myśl, że mam schizofrenię, lub rozwija się ona u mnie. Kompletnie odizolowałem się od ludzi, unikam jak się da kontaktu, aspekt paranoiczny mojej osobowości też nabrał na sile. Boję, się ludzi. Czuję, że jestem bardziej stygmatyzowany przez lokalne środowisko rówieśnicze, wyczuwam panujący wokół mojej osoby ostracyzm i panującą opinię "przy eba". Odczuwam dezintegrację myśli, ich dziwną treść, ich natłok, lub czasami pustkę w głowie. Prowadzę ciągły monolog w głowie, w sumie to toczy się on pomiędzy 3 moimi subosobowościami. Boję się, że mi całkiem od ebie za niedługo.
 4. https://www.idrlabs.com/pl/styl-osobowosci/test.php?fbclid=IwAR2sPazvfdmh118TmpzQWz6fME-e4nmKOHAaEDe1_vNZhHdH_gheEIh7kFY Zamieszczam link do ciekawego testu, dość obszernego, który ma za zadanie zbadać jakie podtypy osobowości u ciebie występują.
 5. Mega irytuje mnie to, że w momencie kiedy pasuje mi się już połozyc do łożka nie chcę mi się tego robić, zaś rano preważnie jestem zmuszony wyrywać się ze stadium mocnego, głębokiego snu. Samopoczucie ok, ale to często się u mnie zmienia.
 6. Ogólnie nie mam w sobie zapału, żeby pójść na to głosowanie. Dla mnie wyniki tych wyborów są już oczywiste, więc nie czuję jakiejś potrzeby spełnienia swojego obywatelskiego obowiązku, ale chyba jednak się wysilę i na nie pójdę, prawdopodobnie zagłosuję na Konfederację xd.
 7. rookie

  Fobia społeczna!

  Czy ktoś też z was ma taki objaw, że podczas wysławiania się w towarzystwie osób spoza hermetycznej, utrwalonej strefy komfortu (czyli z niemalże każdym) łamie wam się głos i nie możecie tego opanować? Ja tam mam często, szczególnie podczas wystąpień, nazwijmy je "publicznymi", ale w gwoli ścisłości realnie są to tylko jakieś spotkania towarzyskie, czy odpowiadanie na lekcji i tego typu inne przykłady.
 8. rookie

  Samotność

  Miałem swego czasu kolegów, przyjaciół, na przestrzeni lat. Było kilka epizodów krótkotrwałych i relacje z tymi delikwentami szybko zakończyłem, tak po prostu kontakt się skończył. Kumple z którymi miałem dłużej kontakt nieco przebranżowili znajomości a mnie uznali chyba za osobę niewystarczająco "fajna", "cool", żeby dalej kontynuować znajomość. Więc mam kilku znajomych, w sumie może i więcej, ale na dobrą sprawę od dłuższego czasu nie mam stałego kontaktu z nikim, jeżeli w ogóle mam z kimkolwiek :/. I to się chyba raczej prędko nie zmieni.
 9. Dawno się tak dobrze nie czułem.
 10. W teście na aspergera mam przewagę cech autystycznych, ale sądzę, że wiąże się to z mojej aspołeczności i nieśmiałości oraz indywidualizmu. Dzisiaj nie będąc otępiony przez złe samopoczucie uzyskałem 130 pkt w tym teście na IQ, więc co nieco podładowałem swoje EGO ;).
 11. Odbębnię to wesele i się odizolowuje od ludzi nie mam na to sił...
 12. Jutro mam wesele brata, na które idę sam i będę musiał odpowiadać na pytania rodziny, "Dlaczego nie wziąłeś sobie jakiejś dziewczyny?" Poza tym mam słaby kontakt z rodziną i pewnie będę się mało co odzywał, masakra... Stresuje sIę, cały dzień boli mnie głowa, pewnie nie będę mógł zasnąć, chce mi się płakać... Dlaczego jestem taką ASPOŁECZNĄ P ZDĄ?
 13. Niby tak, jednak bądź co bądz z tego co pisali inni użytkownicy, to przełożenie tego testu jest chyba dość bliskie oryginalnemu testowi. Oczywiście, że internetowe testy są gówno warte, jednak ten test jest na oficjalnej witrynie norweskiej mensy i z tego co wiem pytania na oficjalnej sesji testowej są bardzo podobne.
 14. Zastanawia mnie jakie jest przełożenie tego internetowego testu IQ, do tego prawdziwego. Czy może być duża dysproporcja wyników? Na niekorzyść, lub też wynik może być nieco większy w prawdziwym teście? Jest to internetowy test IQ, który poszedł mi najsłabiej, wynik ok 120 (raz uzyskałem 121, teraz zrobiłem go drugi raz i miałem 119) nie jest dla mnie zbyt satysfakcjonujący , zawsze szacowałem swoje IQ na powyżej 130...
×