Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dorosledzieckoalkoholika

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 1. Witam czy ktoś jest tutaj na forum kto zmaga się z nerwica albo zmagał macie jakieś sposoby jak sobie pomóc bez leków samemu wydaje mi się że znowu dopadła mnie nerwica z objawami somatycznymi
 2. Witam tez mam nerwicę opowiec coś o sobie o twoich objawach ?
 3. Dziękuję bardzo za odpowiedź tylko że stale rodzina mi mówi i dogaduje o dziecku nie wiem co mam odpowiedzieć jak się obronić społeczeństwo nie rozumie jak można nie chcieć dzieci jest ślub potem są dzieci a ja po prostu nie czuje i te problemy ze sobą
 4. Czy to że nie chce mieć dzieci jest normalne.nie chce mieć dzieci ponieważ nie czuje tego boje się że nie dałabym rady sobie je wychowadz z moją nerwica partner chce mieć bardzo dziecko mam się zgodzić tylko po to bo tak chce partner bo tak jest że każdy ma dziecko. Dziecko jest to cholerna odpowiedzialność i ciężka praca odpowiedzialność za czyjes życie a ja się boje tej odpowiedzialność boje się że wychowam źle dziecko i przez to będzie miało jakieś problemy w życiu tam jak ja.
 5. Rozumiem cię doskonale bo też się zmagam z takim podobnymi problemami jak ty wydaje mi się że my DDA na sile chcemy zbudować związek ja jestem dziś w związku małżeńskim od pół roku i nie potrafię dogadać się z partnerem ale też nie chce być sama, wydaje mi się że w twoim przypadku może pomogła by ci psychoterapia może coś ci by pokazała inaczej byw spojrzała na pewne rzeczy tym bardziej że jesteś DDA ale trzeba mieć odwagę by przejść przez to ja niestety nie mam jej
 6. Dziękuję bardzo za odpowiedzi;) tak masz rację nie chce bo nie chce przechodzić przez to jeszcze raz chociaż wiem że to głupie bo jeśli tego nie zrobię to cały czas męczy mnie i jestem w tym, jeżdżę do domu dlatego że jest tam moja mama wprawdzie jeżdżę tylko z tego względu. Gratuluję że dalas sobie radę i czytając twoje wypowiedzi widać że jesteś mądra świadoma kobieta .
 7. Rozumiem cię ja sama jakiś czas temu przechodziłam przez to samo tylko u mnie były to ataki pani przed ludźmi gdy przypomnę sobie ten moment to też nic mi się nie chciało nie chciało mi się po prostu żyć robić cokolwiek tylko płakałam ale poszłam do psychiatry uczęszczałam na psychoterapie krótko i za krotko, brałam leki pół roku pomogły mi wyciszyły mnie zobaczyłam że można żyć od nowa ale też dużo od siebie trzeba samemu ja zmuszałam się zaczęłam czytać dużo w internecie jak ludzie wyszli z tego świństwa to mi pomogło dziś nie biorę leków pół roku jak się czuje napewno trochę gorzej niż bez nich natomiast nie tak jak kiedyś więc może i u ciebie warto by było udać się do specjalisty ile masz lat jesteś w jakimś związku ?
 8. Rozumiem cię ja sama jakiś czas temu przechodziłam przez to samo tylko u mnie były to ataki pani przed ludźmi gdy przypomnę sobie ten moment to też nic mi się nie chciało nie chciało mi się po prostu żyć robić cokolwiek tylko płakałam ale poszłam do psychiatry uczęszczałam na psychoterapie krótko i za krotko, brałam leki pół roku pomogły mi wyciszyły mnie zobaczyłam że można żyć od nowa ale też dużo od siebie trzeba samemu ja zmuszałam się zaczęłam czytać dużo w internecie jak ludzie wyszli z tego świństwa to mi pomogło dziś nie biorę leków pół roku jak się czuje napewno trochę gorzej niż bez nich natomiast nie tak jak kiedyś więc może i u ciebie warto by było udać się do specjalisty ile masz lat jesteś w jakimś związku ?
 9. Czy byłaś kiedykolwiek u psychologa psychiatry wydaje mi się jakieś lekki z doświadczenia wiem że takie ziołowe leki nic nie dają, natomiast trzeba się zagłębić skąd u ciebie się wziely te lęki czy wydarzyło się coś w życiu co to mogło spowodować ?
 10. Mówisz że twój chłopak cię kocha ale czy ty go kochasz ?skoro spotkałaś się z kimś innym i wracasz do tego czasu to może warto się zastanowić czy może nie jesteś do końca szczeliwa ze swoim partnerem (oczywiście to tylko moje zdanie)Ojciec alkoholik napewno wypłynął na twoje życie i dlatego może spotkałaś się z innym mężczyzną, wydaje mi się ze potrzebna jest terapia, może właśnie terapia coś ci uświadomi.
×