Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zakochalam sie w Lekarzu.


Limara

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry, 

 

jezdzac autobusem do pracy zwracal na mie uwage pewien mezczyzna. Nie bralam tego powaznie. Myslalam, ze pewien jakis zonaty lubi zerkac na inne kobiety. Kiedys wpadlam jednak na jego profil w facebooku i zobaczylam, ze jest lekarzem, samotnym, bez dzieci. Wyslalam mu przyjazn facebookowa i on zaakzeptowal. Zaczelismy wiec pisac i widywac sie w autobusie. Po pewnym czasie zaproponowal mi spotkanie. Bylismy najpierw w restauracji, a pozniej poszlismy do mojego mieszkania. Tam kochalismy sie. Po trzech dniach napisal mi zyczenia sylwestrowe a na moja odpowiedz napisal, ze nie ma czasu na pisanie. Nie jezdzilam wiec tym samym autobusem, zeby jego zapomniec, ale nadal nie moge go zapomniec. Minely juz dwa lata a depresja trwa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zakochałam w lekarzu a lekarz we mnie. Wszystko sie działo na oddziale zamkniętym.

Było miło, ale mnie wkurzył pewną sytuacją i wypisaam sie na żądanie mimo że mnie bardzo prosił bym tego nie robiła.

Teraz żałuje....

Myśle czy by nie zapisać sie do niego na psychoterapie ale czy to ma sens po 10 latach od tamtych wydarzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×