Skocz do zawartości
Nerwica.com

przywitanie od Wilka


dracarys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ciepło, jestem osobą o wilczej naturze, specyficzną i zbuntowaną, znerwicowaną przez życie ale też bardzo empatyczną i wrażliwą. Interesują mnie tematy metafizyczne, duchowość, energia, zjawiska nadprzyrodzone, historia, przyroda, muzyka, film. Byłem wcześniej aktywny na innym forum ale zostałem bardzo źle potraktowany i liczę że u was znajdzie się więcej wyrozumiałości dla takiego jak ja. Jak już pisałem mam wspaniałych przyjaciół którym trzeba pomóc i będę to podkreślał w swoich postach i trochę o nich opowiadał bo to ludzie wyjątkowi i świat powinien o nich wiedzieć. Z góry przepraszam za wszystkie problemy i chce zaznaczyć że w razie co jestem człowiekiem ugodowym i co można się z nim na spokojnie dogadać. Jeszcze raz witam wszystkich i ściskam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej; Sprawiasz wrażenie interesującej osoby, mam nadzieję, że odnajdziesz się na tym forum, przynajmniej trochę. Tak z ciekawości spytam: "Tematy metafizyczne" w potocznym sensie tego słowa, czy takie rzeczy jak grounding? Duchowość w sensie konkretnej religii, czy szeroko pojętej ezoteryki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty też Quasistar sprawiasz wrażenie ciekawej osoby i do tego przyjaznej duszy. Mnie ogólnie interesuje szeroko rozumiana ezoteryka i wszystko co tajemne. Interesują mnie rzeczy paranormalne czyli życie poza ziemskie, kosmici ,wierzę w reinkarnacje i w energie pośmiertną. Jestem nie praktykującym katolikiem a wierze w to co chce troche z religi hinduskich ,troche z dawnych słowian i tylko dlatego jestem katolikiem bo za dużo papierologi i wszystkiego a to że nie mam określonej religii wole tak zostawić jak jest bo ateistą też do końca nie jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ja jestem satanistą, w Boga wierzę, bo z nim rozmawiałem, ale wolę układać sobie życie bez niego. Używam czasami okultyzmu, aby poradzić sobie z lękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×