Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dracarys

II Mister Forum
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. podobno ma spać w do końca stycznia.Ale znając zycie to pewnie w lutym .Albo znów będzie jak kilka lat temu kiedy spadło na majówke.
 2. nie czuje się pokrzywdzony jak coś,ja dałem na luz
 3. przecież nie irytuje co złego napisałem że komuś przeszkadza że pisałem o Australii a przecież wyszło to z rozmowy ,tez rozmawiacie więc właśnie tu chodzi o luz a nie krytyke czy co innego.Wiem co chcesz mi powiedzieć że jak ktoś prowokuje to nie odpisac i tu masz racje tak nie będę robił. Nie ja szukam konfliktu
 4. dracarys

  NOWE X czy Y

  o kude hahaha nie średniowiecze nie słuchaki średniowieczne hahha
 5. dracarys

  NOWE X czy Y

  jak były takie słuchawki to pewnie że one czasy wiktoriańskie czy obecne?
 6. powiedz mi jedno o co ci chodzi bo to że możesz mnie usunąć to jedno a drugie pisze zgodnie z regulaminem i zachowuje się tak,więc jak chcesz mnie usunąć to mi powiedz jak masz taką odwagę a nie mścij się na mnie za nic.
 7. @exodus! wszystko jest istotne to że dzieje się ogólnie na świecie po zabiciu tego generała to wszyscy wiedzą a wizje apokaliptyczne ty głosisz jak by ta wojna już była. Człowiek zawsze patrzy na siebie i widzi tylko że trza się bać o swój tyłek bo już nas atakują owszem jak bedzie wojna to zapewne Rosja może nas zaatakować ale też trza pamiętać co się dzieje gdzie indziej,gdzie umierają zwierzaki i cała flora. owszem możesz się interesować samym Iranem i Chinami czy tam Koreą Północną ale nie musi byc wojna żeby człowiek ucierpiał. I nic nie pisałem z apokalipsy tylko sam smutek że cierpi wiele gatunków zwierząt,ludzie tracą domy i oddają życie za swój dobytek lub pomoc. Nas to nie dotyczy ale troche więcej empatii więc nie pisz podteksty jak chcesz mi dogryźć.
 8. @Heledore no w sumie 6 to sporo nawet ale jest i mniej ale daje radę
 9. nie wiem nie doczytałem tego ale tak mówili że dużo gatunków przepadnie bo żyły tylko w Australii ,nigdzie indziej. Dużo gatunków zwierząt żyje na drzewach więc samo to dużo daje do myślenia. To jest rzeź i oby to już przestało bo jeszcze tego brakuje żeby skorupa ziemska się nagrzała co powoduje zjawiska etniczne czyli trzęsienia ,,chmury co powodują toksyczne opady czy wyładowania. Samo to że jest temperatura tam wysoka plus pożar monstrualny to prawie jak magma z wulkanu.
 10. @Heledore z tego co wiem to pożary mogą tam potrwać nawet do połowy lutego lub dalej bo wtedy ma tam nastąpić ochłodzenie i ma spaść deszcz. Ale co z takiego ochłodzenia jak tam prawie 50 a zmniejszy się na 40 a w dodatku są duże podmuchy wiatru co powoli zaczynają się bać sąsiedzi z Nowej Zelandii bo już tam dochodzą dymy. To że pustynia to nic ale tworzą się toksyczne puchy z różnymi pierwiastkami jak rtęć co może potem mieć katastrofalne skutki potem jak ustanie pożar. Już mówią że zginęły na zawsze gatunki zwierząt,Koali wyginęło ponad 30 procent populacji i dużo innych zwierząt więc współczuje bardzo tym co tam mieszkają a sam zawsze lubiłem Australię i chciałem kiedyś tam pojechać. Spłonęło tyle hektarów co powierzchownie ma w Europie Belgia. Masakra
 11. jeszcze trolluje tutaj bo wolne hehehe a tak serio to trochę oglądam o klimacie na ziemi i co się dzieje w Australii a tak się nudzę.
 12. nie,po prostu starałem zmęczyć się w pracy ,siedziałem do północy przy lapku i wtedy udawało mi się budzić po 4 albo 5 bo tak wstaje do pracy. Jak bym poszedł spać o 21 to bym się obudził o 2 i tak już mam. Jak bardzo jestem już zmęczony to potrafię spać całą nic jak niemowlak ale to jest rzadkość.
 13. i bardzo dobrze robisz bo jest weselej i mniej nudno
 14. @Heledore chyba wszyscy odpoczywają tu od pracy przy kawce i stąd tyle ludzi
 15. nigdy nie brałęm leków bo ich się boję a cierpienie odpieram za pokutę za moje życie i karma. Skoro potrafiłem tyle lat bez nich wytrzymać to i dalej wytrzymam. Potem juz jak weźmiesz to już nie możesz przestać ich brać więc wole żyć jak mam.Miałem różne sytuacje ,próby ,znęcanie się nad sobą ,okaleczenia ale skoro to mnie nie zabiło to już nic nie zabije.Złamane serca miałem tez wielokrotnie kiedy wszystko wydawało się że jest na dobre drodze. Więc mam w sobie ciut chęci i motywacji że z tym żyje. Byłem u psychologa ,proponowała mi psychiatrie i nawet szpital ale odmówiłem bo praca.
×