Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przywitanie


Fidelio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, trafiłem tutaj pół przypadkiem, pół zaniepokojeniem. 
Objawy wskazują na nerwice lękową, chcę się dowiedzieć czegoś więcej, przebrnąć przez parę wątków, a i dodawać coś od siebie.
O mnie, student, nocny marek, trudzący się w kontaktach międzyludzkich,  nieco artystyczna dusza...
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;

Też jestem nieco zalęknionym studentem, na finiszu, co oczywiście wynosi moje lęki na wyżyny.

Masz zamiar iść do jakiegoś tak zwanego specjalisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Fidelio napisał:

Na razie nie mam jak, nie jest ze mną aż tak źle, że potrzebuję środków doraźnych. Przepracowanie kwestii 
 by się przydało. Choćby to jak  odnaleźć w grupie i zawierać nowe znajomości, zredukować stres itp. 

W takim razie powodzenia w poszukiwaniach. Ja tam zrezygnowałem z prób odnajdywania się w grupie, a moje metody radzenia sobie ze stresem są na tyle dziwaczne, że powątpiewam, czy mogłyby pomóc komukolwiek innemu, więc nie sądzę, abym był specjalnie pomocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Quasistar napisał:

Ja tam zrezygnowałem z prób odnajdywania się w grupie,

Ja nauczyłem się spędzać czas sam, może przez to że nie nauczyłem się spędzać w grupie, gdy byłem młodszy.
Przestałem się przejmować tak jak kiedyś, przez różne próby, podchodzę na większym luzie, gdyż nie spodziewam się zupełnie niczego. Zero oczekiwań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 22:09, Fidelio napisał:

Na razie nie mam jak, nie jest ze mną aż tak źle, że potrzebuję środków doraźnych. Przepracowanie kwestii 
 by się przydało. Choćby to jak  odnaleźć w grupie i zawierać nowe znajomości, zredukować stres itp. 

Czasami nie jest z nami mocno źle, ale zawsze może być lepiej 🙂 Do psychologa można iść nawet wtedy, kiedy nie cierpi się na żadne zaburzenia, po to, żeby przegadać pewne rzeczy, rozjaśnić sobie ściezkę. Profilaktycznie ;) Zalecam wizytę mimo wszystko, jak dorwiesz kogoś dobrego z polecenia, może Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×