Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej jestem nowy ktos pogada ?


Piotreek

Rekomendowane odpowiedzi

Hm co mnie sprowadza...czy czuje sie samotny moze nie do konca ale na pewno nie zrozumiany...

Szaleje w domu i juz nie wiem co myslec bo to troche chore...

Bylem u Pani psycholog to w sumie 100 zaplacilem za cos gdzie ktos mnie wypytal jak mam na imir i ogolnie co w zyciu robiea nic o tym co czuje...

A co czuje...moze wydac sie wam to smieszne ale...

Ponad 50 dni temu skaleczylem sie w palec zacialem nozem rana byla nie do zszycia tzn zerwalem skure na wielkosc malego paznokcia....

Rane odrazu zdezynfekowalem woda utleniona tydzien po poszedlem do lekarza bo zaczalem sie dziwnir czuc po tym jak zaczale. Czytac co to za choroba...ogolnie bylwm wczesniej szczepiony przeciwko tezcowi ostatnie szczepienie przed skaleczeniem 4,5 roku.

Ogolnie rana nie byla zabrudzona a do skaleczenia doszlo na dworzu i sie zaczelo....

Bole w karku plecach bole glowy, dziwne uczucie w brzuchu i takie dziwne uczucie na caly ciele jak by skurcze ale jak siedze i patrze na swoje nogi to skurczow nie widze...i sie ciagle boje ze to tezec...do tego jakies dziwne mrowienie wokol ust ale to tak sie zmienia co 3 godziny co chwila cos inndgo mnie martwi a to co martwilo poprzednio ustepuje...czy to moze byc hipochindria ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×