Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam nadzieję że zdążę wrócić do Katowic do 28.12 (dołożę wszelkich starań :D ) i wynegocjować z mężem ,żeby z dziećmi został. Jak dla mnie im wcześniejsza godzina tym lepsza. Niestety niewiele mogę polecić w centrum, bo rzadko udzielam się towarzysko i nie znam żadnych sympatycznych knajpek, chociaż osobiście lubię chodzić do wegetariańskiej restauracyjki ZŁOTY OSIOŁ (MARIACKA 1) w centrum na rogu mariackiej i dworcowej, naprawdę dobre jedzenie (jak na mój gust) i bardzo klimatycznie, tylko bywa ciasnawo, ale w końcu zawsze można się przenieść gdzieś indziej. :lol: , Jak bardziej odpowiadałby wam jakieś inne miejsce to chętnie się dostosuję .

A tak poza nawiasem to trochę mi :oops: bo wszyscy się pewnie jaoś znają lub kojarzą, a o mnie nic nie wiecie, więc gwoli ścisłości napiszę coś o sobie:

Odbija mi od dziecka, ale dopiero teraz zaczęło mi to poważnie utrudniać życie, chodzę prywatnie na terapię , mam nn , stany depresyjne i różnego rodzaju inne odchyły, których zamierzam się pozbyć :lol: , ale to raczej autodiagnoza. Poza tym próbuję w miarę normalnie żyć.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musi byc lokal gdzie mozna :zapalic papierocha i wypic piwko ,albo wiècej..lokal z klimatem i dobrà muzykà(odpada techno i inne badziewia zwiàzane z tym ) :twisted::twisted::twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

edyta131, ale nie masz nerwicy natrèctw na tle religijnym?????? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edyta131, jakze milo,ze nie masz natrèctw na tle fikcyjnych istot :twisted:betty_boo, 28 grudzien,godzinè jeszcze ustalimy tak myslè ;) myslè ze Teta cos wymysli,Anetka lubi myslec!! :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×