Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam się i ja..


Ulotność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Dolnego Śląska!

Po wielu miesiącach wahania i uciążliwej dyskusji z samą sobą (powinnaś - nie powinnaś; coś jest nie tak - jest w porządku; potrzebujesz pomocy - dasz radę sama) - trafiłam w końcu do specjalisty.

Z gabinetu wyszłam z "długofalowymi zaburzeniami depresyjnymi". Dziewiąty dzień na Nexpram'ie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anomka hej!

Ależ w żadnym stopniu nie jesteś niemiła ;) Z chęcią naświetliłabym Ci sprawę, jednak sama nie wiem w czym rzecz, dlatego umieściłam to w cudzysłowie. Nie mam pojęcia dlaczego nie powiedział "depresja" tylko właśnie tak mgliście "długofalowe zaburzenia depresyjne"...

Lekarz polecany i bardzo długo trwało zanim przekonałam się by do niego pójść, więc nie chcę się niepotrzebnie nakręcać i zrażać, ale mam wrażenie, że to tak trochę na odwal się było powiedziane :?

Jest też opcja, że to tak naprawdę depresja nie jest, tylko jakiegoś rodzaju stan depresyjny który zakrywa prawdziwy problem. Miałam wrażenie, że nie chciał mnie męczyć. Dał receptę i powiedział, że za miesiąc, jak już będę miała trochę energii, porozmawiamy o terapii itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 08:54, Ulotność napisał:

(...) Jest też opcja, że to tak naprawdę depresja nie jest, tylko jakiegoś rodzaju stan depresyjny który zakrywa prawdziwy problem. (...)

Odnoszę wrażenie, że wiesz, o jaki problem chodzi. Może troszkę to wypierasz, ale wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 20:20, Heledore napisał:

@Ulotność witaj na forum. Avatar masz naprawdę niesamowity :105:

Cóż, brzmi całkiem dobrze ;)

Witam i dziękuję ;)

W dniu 30.03.2019 o 13:17, Anomka napisał:

Czasem po ktoryms tam z kolei spotkaniu lepiej, widac, co sie dzieje. Na pewno sie sie wyjasni. Trzymam kciuki, pozdrawiam cieplo ;)

Na to liczę... Pewnie najwięcej wyjaśnić się może w trakcie terapii, no ale jeszcze się na nią nie zdecydowałam :roll:

W dniu 30.03.2019 o 14:02, z o.o. napisał:

Odnoszę wrażenie, że wiesz, o jaki problem chodzi. Może troszkę to wypierasz, ale wiesz.

Co nieco podejrzewam, ale nie powiedziałabym, że wiem.

W dniu 30.03.2019 o 23:09, nvm napisał:

Cześć. Powodzenia!

Cześć i dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×