Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o wypowiedź co o tym myślicie


Rekomendowane odpowiedzi

Moja wiadomość do kobiety i tak jest za każdym razem jak tyko o to poproszę  I jak dojedziesz do domku rozbierzesz już się dla misia zdiecie proszę zrobić od niej Jesteś normalny, znowu wjezdzasz mi na psychikę o dr mnie Pamiętaj zrobiłem to tylko po to by sprawdzić czy chcesz dla mnie się zmienic i czy chcesz bym ją się zmieniło zawiodlas mnie teraz bo mając znów problem z tą malutka rzeczą o którą poprosiłem robisz z tego znów aferę no ale ok teraz już do mnie znów dotarło że nie chce by było między nami wszystko dobrze od niej Ty jesteś po prostu nie normalny o de mnie A poprosiłem cię tylko o zdiatko dla misia gdzie trwa to zaledwie 3 sekundy no ale ok rozumie dobra ważniejsze spanie jak zgodność między sobą i wkoncu dojście do porozumienia no niestety ja chcę dla ciebie być lepszy ale nie chcesz pokazać że ty chcesz a to tylko poprosiłem o zdiatko nie o to byś wkładała sobie coś czy coś gorszego no cóż dobra i uważaj że jestem nienormalny masz do tego prawo ale nie robiąc tak prostej rzeczy dla faceta hmm nie wiem co o tym myśleć z resztą i tak pewnie masz to gdzieś od niej Kurwa nie mam tego gdzieś i przestan mnie tyrać, bo to już jest chore o de mnie  Wystarczyło to zrobić zadzwonić i powiedzieć misiu zaraz zrobię i wyśle i ja byłbym szczęśliwy że wkoncu nie muszę się prosić a ty nie dostała byś teraz tych wiadomości które były niepotrzebne od niej Wiesz co mam wrażenie że ty ostatnio coś ćpasz  mniej więcej tak to wygląda jest o de mnie starsza 11 lat lecz nie wytłumaczą ja z tego a tu jak państwo widza chodzi o bzdurę której nie zrobiła tego nigdy jak prosiłem i jak tak do dnia dzisiejszego od prawie 6 miesięcy pisząc z byłymi facetami czy rzekomym kuzynem określa mnie jako kolegę a byłemu że jest sama czy to ja coś źle robię ? Proszę mi coś doradzić fakt jest taki były gorsze i lepsze dni ciężko mi zaufać po sytuacji gdzie powiedziała że jedzie do koleżanki na noc i że są w klubie późnego wieczoru a państwo teraz sobie wyobraża że po 2,5 miesiąca wziolem jej telefon w rękę i dowiedziałem się czegoś nie miłego tej nocy zamiast siedzieć. Z koleżanką jak to napisała siedziała u swojego byłego faceta przez całą noc pijąc i spiąć z nim w jednym łóżku zarzeka się nie oddała mu tej nocy a pojechała do niego z naszym problemem czy państwo nie uważa tego za dość dziwna sytuację proszę o radę czy lepiej będzie coś z tym robić czy się poprostu rozstać bądź dać sobie więcej czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×