Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy


Waleria

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam 2 dni spokoju od ucisków , szum miałam lekki tylko w prawym uchu i to tylko wieczorem, a wczoraj znów się pojawiły. UCisk mam teraz w konkretnych miejscach...czuję się w uszach w środku i do ego strasznie mi szumi w głowie i tak jakby "przeskakuje"...nie wiem jak to opisać, coś jak zawroty, ale to nie są zawroty, nie tracę równowagi tylko tak dziwnie...i do ego mam straszne mdłości...boje sie, ze to ten tetniak bądź guz mózgu już tak uciska, ze pojawiły się nowe objawy...., a Wy co myslicie...? To tylko nerwica? Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakubkowa czekam na wizyte u neurologa 12 kwietnia, byłam u okulisty dno oka w porządku jedynie lekka wada wzroku (-5 oko l i p) dziś byłam znów u lekarza pierwszego kontaktu i nadal powiedziala to samo, ze to nerwy. Poprosilam o skierowanie na badania krwi...zaleciła mi zrobic podstawową morfologię...czy jak coś się dzieje, to tam wyjdzie?

 

jakubkowa myślisz, że to "tylko" nerwica...? czy cos mi moze byc powaznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam robione wszystkie badania, bo opócz tych ścisków mam jeszcze inne dolegliwości które mi dochodziły co jakiś czas i wszystko mam dobre, tez mam wade wzroku ale to nie jest powodem boli głowy, myślę że to jak nazwałaś to " tylko " nerwica, jednak to " tylko" to za mało powiedziane bo jest to bardzo trudne do wyleczenia, tym bardziej że samymi lekami tego się nie pozbędziesz :(

 

jednak aby poprawnie zdiagnozowac ze to nerwica musisz wykonac wpierw badania aby wykluczyć powazne choroby więc lepiej zrób badania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wlasnie mam takie uciski w glowie, czuje sie jakbym wszystko slyaszala gdzies tam,nie odczuwam za bardzo smaku tego co jem i wechu,pozatym mam jakies napady leku,ze ja to nie ja,ze moje cialo nie jest spojne z glowa. Najchetniej bym Urwala ta glowe i zamienila na inna.

Bylam u laryngologa,przeplukano mi zatoki i nadal uszy sie zatykaja.Mam do tego dziwne bole brzucha-jakis niepokoj czy cos. Nie wiem co to. Chce normalnie zyc jak dawniej. Obecnie mieszkam sama z corka,rozwodze sie i jak dalej tak moge.Nie wiem do jakiego lekarza isc z tym. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadal ucisk w głowie i szumy w uszach i tak dziwnie w głowie zawroty ale nie zawroty...idę we wtorek do neurologa, ale boje sie ,ze nie doczekam wtorku i mi w koncu cos peknie... :why:

 

-- 10 kwi 2011, 19:35 --

 

znów czuję silne uciski i szum w głowie...ja umieram ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam zatoki zdrowe. No byłam u neurologa. Pani doktor powiedziała, że to wszystko jest nerwowe...ale, żeby mnie uspokoić da mi skierowanie na tk, ale nie spodziewa się niczego złego po tym. TYlko, że na tk muszę czekać do 22 czerwca :( do tego czasu umrę...wczoraj znów dostałam strasznego ucisku, cały czas mi niedobrze, tj. od głowy niedobrze...boję się? To nerwica czy jednak coś może mi być? POdobno ta Pani neurolog to jedna z najlepszych jest...ale ja się boje ,ze czegos nie zauwazyla, nie dopatrzyla...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dostalam skierowanie na TK angio ale nie poszłam bo juz na tym etapie wiem ze to nerwica a nie choroba w głowie, tez mam sciski, strzelania, cierpnięcie, bóle opasujące, ściskające z zawrotami głowy - ale to wszystko ta "franca".....skoro neurolog ci stwierdzila ze nic powaznego to w to uwierz, bo jak nie pogodzisz sie z tym ze to nerwica, to do tego dnia badania bedziesz miala same ataki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakubkowa ale ja się tak strasznie boję ;( już miałam kilka dni spokoju i znów mnie złapało wczoraj...i dziś mam takie straszne uciski po bokach, że aż mi niedobrze i mam takie uczucie jakby od choroby lokomocyjnej...juz nie wiem co robi ;( a do tego tk tak daleko....ja nie wytrzymam...jestes pewna, ze to nerwica? nic innego?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dosłownie czytam te Wasze wypowiedzi i za razem chce mi się smiać a za razem jeszcze bardziej ubolewać nad sobą. Czuje sie taka niezrozumiana przez nikogo w tym temacie ze masakra;( byłam na badaniach jestem ZDROWA lekarz powiedział, że to moze byc sprawa psychiczna albo do neurologa ale no wiem ze to moja pyhika zrobiła mi psikusa z uciskiem nad uchem skronia nie wiem już gdzie to zlokalizować ale dosłownie już nie wyrabiam z tym !!!!!!!!!!!!! od wczoraj do dzisiaj znowu mnie złapało jak byłam na kacu dosłownie mordęga się zbeczałam nie wytrzymałam tego ciśnienia ;(((((( podkręcanie , nakręcanie siebie że zaraz mi coś pęknie w tej głowie czy że zaraz się pogorszy i umre itd itd cały ciąg tego....... a psychiatra karze mi spokojnie oddychać i sie uspokajać a ja jestem strasznym nerwusem najchetniej bym to wyrwała z głowy bo moja kora mózgowa czy cos odbiera że jestem chora i coś tam siedzi ale to chyba sami rozumiecie;((((( dużo tych stron do czytania ale troche sie uspokoiłam czytając posty o uciskach Waszych jazdach ja nie wiem ja się chyab dobije bo ile razy sie nie poddaje to mnie taki ucisk jak wczoraj dopadnie że tylko wsadzić nóż w głowe i niech to pęknie bo już nie moge z tym ;((((((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pumcial jak na pewno czytałam mam dokładnie tak samo...czasem to już mam wrażenie ,że mi coś zaraz pęknie i rozsadzi głowę. I pomimo neurologa ja nadal nie wierze, że to tylko psychika. Ale dziś trzymało mnie dość mocno i przetrzymałam to i przeszło mi....i nic się nie stało. Tylko, że ja oczywiście stwierdziłam, że to jak z bólem głowy przy tetniaku, przechodzi co jakiś czas, a swoje i tak się tam dzieje :( ja też mam już dość i gydby nie to, że tak strasznie się boje śmierci, to już dawno bym sobie coś zrobiła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×