Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy


Waleria

Rekomendowane odpowiedzi

Lidzia nie martw się to tylko nerwica każdy tu z Nas ma takie same lub podobne objawy ,ja tez wpadam w panikę i jest coraz gozej,moje objawy sa tez naprawde straszne które ciagle trwają i tez mam ich dosyć ale musimy się trzymać.To tylko nerwica trzeba w to uwieżyc,nic Ci się nie stanie uwież w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, miałam bardzo podobne objawy jak większość tu piszących . Zresztą byłam ze dwa lata temu już na tym forum. I wierzcie mi, można wyjśc z tego. Ja jestem przykładem.

Ponad dwa lata temu byłam wrakiem człowieka, nerwica, depresja, zawroty głowy...to wszystko sprawiło ,że nie byłam w stanie wstać z łóżka. Dziś- żyję. Pracuję, cieszę się każdym dniem. Wyszłam z tej otchłani pomimo wielu przeciwności życiowych. Dzięki lekom, terapii jestem zdrową i mam nadzieję ,że wam się też uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam zawroty glowy codziennie praktycznie nauczylam sie z nimi zyc ale jest ciezko . Nasilaja sie kiedy o nich mysle i martwie sie ze jest to cos powaznego , mialam badania krwi powtarzane 5 razy w ciagu miesiaca badania moczu , przeswietlenie glowy . nic nie wyszlo ale pomimo to sie martwie ze lekarze sie pomylili nie zauwazyli czegos , powiedzieli ze to od stresu moze byc . Czesto w nocy mam ataki paniki podejrzewam nerwice po drugie mam hipochondrie codziennie inny objaw teraz doszly nudnosci prosze pomozcie bo nie daje sobie rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie mam podobne objawy : zawroty głowy, czasami ucisk i ból w głowie, ospałość itp.

Mój psycholog na zawroty polecił mi takie ćwiczenie : 2 x dziennie po 15 min. kręcić się w kółko.

Na początku to powodowało u mnie mdłości, ale po jakimś miesiącu przyniosło poprawę.

Ale nie ma to jak wizyta u specjalisty, on na pewno coś poradzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Jestem tutaj pierwszy raz i chciałam prosić o radę:)

Prawdopodobnie mam nerwicę lękową. Rok temu po maturze (mam obecnie 20 lat) pojawiły się u mnie szumy uszne- jeździłam po lekarzach, robiłam badania i wszystko było ok, a szumy były nadal bardzo uciążliwe. Byłam u psychologa ale nie zdecydowałam się na psychoterapię, byłam też u psychiatry, ale powiedziano mi, że od leków się uzależnię, będę senna, a nie chciałam pożegnać się ze studiami, więc nie biorę żadnych leków. W październiku ub. roku zaczęłam 2 rok studiów i znowu się zaczęło xP codziennie ucisk w głowie i pojawiły się też natrętne myśli i różne lęki, obecnie jest okropnie- doszły inne objawy: zrywanie się w nocy ze strachem, kołatanie serca, drżenie mięśni (szczególnie rąk), uczucie osłabienia. I coś co mnie bardzo niepokoi- zawroty głowy- nie są silne, ale trwają od 3 tygodni cały czas- takie uczucie kołysania, wirowania, a często mam wrażenie jakbym się zapadała np. gdy siedzę. Zrobiłam badanie krwi i jest ok. Rok temu robiłam badania laryngologiczne, błędnik był ok. Czy to możliwe, że jest to kolejny objaw nerwicy? Jak sobie z tym radzić? Bardzo się martwię i czasami mam wrażenie, że zwariuję od tych zawrotów:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xsunrise20 moim glownym objawem tez sa zawroty towarzyszace mi od 4 miesiecy tez niewiedza od czego i tez mialam badania lacznie z tomografia glowy i wszystko jest ok takze najprawdopodobniej to nerwica ale czasami mam glupie mysli ze to cos innego... straraj sie nie myslec o zawrotach budzic sie z mysla ze wszystko jest ok u mnie to pomaga czasami jest lepiej jak nie mysle ... jak mysle to wszystko sie poglebia i czuje sie okropnie ... i chcialam dodac ze mam 23 lata a wiec przyblizony wiek do Ciebie takze trzymaj sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo ledwo siedze przed kompem mam uczucie kręcenia się w głowie ale to jest całe dnie uczucie oszołomienia,chiwilowe dziwne dzianie sie w głowie chodze sztywna jak jakaś miotła boli mnie kark jestem słaba piszczy mi w uszach.Mam to od czerwca i juz było lepiej ale teraz duzo gożej a było lepiej bez leków a teraz biore leki około 2 tyg ale nie widze poprawy .Jak u Was wyglądaja te kręciawki bierzecie leki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shainez ja nie biore lekow ale zapisalam sie na terapie . Tak jak pisalam moim zdaniem zalezy to od Ciebie jak bardzo o tym myslisz im bardziej tym jest gorzej . Ja mam zawroty codziennie ale nie caly czas . Szumy w uszach tez , mrowienie w glowie , ostatnio doszly nudnosci i uderzenia goraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam to samo wieczorem najgożej się czuje ledwo chodze a ból karku masz też??.Ja nie jestem w stanie funkcjonować normalnie ;-/ mój nr gg jesli masz ochte odedzwij sie 31298107.

 

[Dodane po edycji:]

 

xsunrise20 a jak u ciebie sie to zaczeło i ile trwa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ten sposób objawia sie wam nerwica (zawroty, bóle i sztywnienie karku). Dlatego też nie pomagały wam leki na zawroty. Mysle, ze po prostu trzeba spróbowac zyc tak, jakby tego nie było i nieustannie robić wszystko normalnie, bez taryfy ulgowej. Wiem, łatwo mówic :D , to jest ciagła walka z samym soba, ale spróbować zawsze możecie, wtedy samo zacznie zanikac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×