Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fifuś

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest stricte ból tylko właśnie takie uczucie ucisku bądź rozpierania od środka.. Czasem czuje na skroniach czasem na całej głowie.. Do tego koszmarne problemu z pamięcią i koncentracja.. Biorę sertronorm 50 mg od listopada.. A najlepsze ze rano tego nie mam tylko zaczyna się pod wieczór bądź ewentualnie po wejściu do sklepu lub w skupisko ludzi i wtedy następuje natychmiastowy ucisk. Nie wiem jak sobie pomóc czy to objaw nerwicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, giroditalia napisał:

Cały czas, takie jakby uczucie ciężkiej głowy, rozpierania od środka.

Przepraszam że pytam bierzesz leki na nerwice? Czy depresję... Przeszkadza ci ten ucisk w myśleniu? . PS mój lekarz twierdzi że ten ucisk jest na tle nerwowym chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 18:45, Fifuś napisał:

Przepraszam że pytam bierzesz leki na nerwice? Czy depresję... Przeszkadza ci ten ucisk w myśleniu? . PS mój lekarz twierdzi że ten ucisk jest na tle nerwowym chyba

Nie ma leków typowo na nerwice, leki na depresje pomagają tez na nerwice. Biorę paroksetyne 40mg i manseryne na sen 15mg.Ten ucisk bardzo przeszkadza w myśleniu. Twój lekarz ma racje.

Warto również iść na psychoterapie bo leki tylko maskują objawy ale nawet nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×