Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przegrane życie ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Karalajna napisał:

A Xonar idzie na studia, koniec i kropka!

Coś Ty taka despotyczna, decydujesz za innych. 

Ja widzę tylko jeden plus ukończonych studiów już po 2 latach legalnej pracy na umowie o pracę należy Ci się ten dłuższy urlop na który bez studiów trzeba mieć chyba 10 lat pracy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karalajna napisał:

A gdzie ma niby poznać tę inteligentną dziewczynę, z którą będzie rozmawiał o książkach, na budowie???? !!!!!! 😛

no chyba nie w bibliotece  :D przecież z taką szarą myszą to by się chłopak zanudził 🙂 a na budowie to pewnie jakaś pani inżynier będzie, chłopak sobie biceps zrobi i ma ją w garści 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże chłopcy, jak Wy nic nie rozumiecie z życia. On już miał możliwość poznać fajną, wykształconą babkę (stomatolog, która robiła mu zęby), ale czuł się od niej gorszy, nie wart itd. Co mu zatem da zrobienie bicepsa? hehehe Obaj macie wyższe studia, to możecie mu dawać dobre rady 😛 Jeśli chce iść na studia, dokształcić się, dowartościować, to dobra decyzja. Może to odmieni jego życie? najlepiej niech wybierze automatykę i robotykę, to będzie zarabiać krocie 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KotJaroslawa napisał:

oczywiście mówiąc o koniku mam na myśli szachy  🙂 

Szkoda, bo to akurat bardzo dobra figura w szachach, która dużo może 😜

Xonar na pewno nie robi takich brzydkich rzeczy. Wieczorem On tylko leży i marzy o intelektualistce, która czytałaby z Nim książki 😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Ukończyłeś trudny kierunek studiów. Powinieneś być z tego dumny.

To, że jestem kompletnym idiotą i skończyłem informatykę to żaden powód to dumy. To o poziomie uczelni świadczy, że nawet takiemu idiocie przyznali dyplom informatyka.

2 godziny temu, Xonar napisał:

Co poszło nie tak że nie pracujesz w branży IT? Jeśli można spytać oczywiście. I Dlaczego niby skończyłeś je głupszy niż zacząłeś?

Bo nie posiadam prawie żadnej wiedzy informatycznej, poza tym nienawidzę informatyki, nienawidziłem studiów,  nie interesowała mnie informatyka na studiach. Potem jeden z moich staży pokazał był informatyczny i on praktycznie pokazał, że jestem zerem. No i tego stażu też nienawidziłem. (No i po stażu informatycznym +10 do mojej nienawiści do ludzi). Jakbym jeszcze dłużej pobył na tym stażu, to bym miał chyba kłopoty, bo bym końcu komuś w biurze dał w mordę. Informatyka nie jest ani na mój umysł ani na moje nerwy.

A skończyłem studia głupszy, bo w trakcie studiów postępowała choroba mojej sprawności intelektualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mark123 napisał:

To, że jestem kompletnym idiotą

jak tak będziesz mówił to otoczenie uwierzy 🙂 powtarzaj jestem geniuszem ! :D 

3 minuty temu, mark123 napisał:

A skończyłem studia głupszy

to jest fakt 🙂 im więcej wiedzy posiadamy tym bardziej zdajemy sobie sprawę jak mało wiemy 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×