Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
agnieszas25

LEWOMEPROMAZYNA (Tisercin,Neurocil,Levoprome,Neozine,Neozina

Czy lewomepromazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

7 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy lewomepromazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      4
    • Nie
      1
    • Zaszkodziła
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie czy tisercin sprawi, że usiądę w spokoju na tyłku bo z tym mam kłopot dodatkowo jakaś ekscytacja, podniecenie taka kumulacja emocji jak w lotka. Chyba za bardzo zmieniałem leki-neuroleptyki chciałem na aktywizację od psychiatrów ale po sulpirycie czułem jakbym bzikował trochę.Solian też brałem, fluanxol teraz mam przepisany 2x1mg i tisercin 25mg na noc ale nie wiem czy to dobry zestaw i nie wiem czy brać te leki.Śpie po 3 lub 4 godziny, budzę się w miarę wyspany ale jak przychodzi ranek nie mam już siły bo już nie śpię od 3 czy 4 rano i w dzień chodzę jak pijany zataczając się.Powiedzcie co robić i czy jest mi w takim wypadku potrzebny ten fluanxol? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam brać 25mg Tisercin.Wiem, że to dawka nasenna ale mam pytanie czy trochę wyciszy i uspokoji lepiej niż melisa czy suplementy na spanie i uspokojenie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Do takich celów są inne leki, które niestety nie mogę Ci doradzić ale od siebie dodam, że ten tisercin to jedynie do spania się nadaje na nic więcej jak weźmiesz więcej przed snem to po wstaniu jeszcze działa resztę dnia uspokajająco

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi