Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipnoza leczy ale u prawdziwych tarepeutow


twardonanogach

Rekomendowane odpowiedzi

Hipnoza moze wyleczyc nerwice, stany lekowe I wiele roznych zaburzen dla ktorych konwencjonalna medycyna nie ma rozwiazan.

 

Wiele lat mialem stany lekowe, depresje jak rowniez ataki paniki. Leczylem sie u ponad 50 lekarzy, psychologow i psychatrow na calym swiecie. (Prowadzilem spory biznes i mieszkalem w Rosji, Stanach, Polsce i Niemczech)

Nic nie bylo mi w stanie pomoc przez ponad 20 lat. Dopiero w USA sprobowalem hipnozy i stal sie cod. Razem z hipnoterapeutem odnazlismy przyczyne mojej choroby, ktora miala emocjonalna podloze z czasow dziecinstwa. W przeciagu kilku tygodni stal wyleczylem sie calkowicie jako ze moja przyczyna lezala w podswiadomosci.

Wszyscy psychologowie i psychiatrzy starali sie wyleczyc skutki a nie przyczyne tak wiec wszystkie terapie i leki nigdy nie byly w stanie dotrzec do sedna sprawy.

Potem jak stal sie ‘cud’ sprzedalem firme i studiowalem hipnoterapie w Rosji i USA. Dla ciekawosci wzialem kilka kursow w Polsce. Powiem szczerze ze ‘polska hipnoterapia’ to po prostu zenada., ktora nie ma nic wspolnego z hipnoterapia. Wprowadzenie w stan hipnozy nic nie zmieni jesli sie nie wie co robic dalej. Dodatkowo ceny , ktore oferuja polscy hipnoterzy to po prostu zlodziejstwo i nabieranie ludzi. Najlepszy przyklad to osrodek 'barwy umyslu' w Warszawie.

Pisze ta opinie azeby dac Wam troche otuchy bo wyleczenie jest mozliwe i hipnoza moze byc bardzo pomocna.

Osobiscie po wyleczeniu sprzedalem firme i zalozylem gabinet hipnozy w USA bardziej azeby pomogac ludziom niz dla kasy, chociaz nie narzekam zarabiam na tym sporo. Z drugiej strony raz w tygodniu przyjmuje klientow bezplatnie, jesli nie moga sobie na to pozwolic. (wiem jak cierpia i nie jest to ich wina).

Raz jeszcze na koniec : zawsze jest szansa na wyleczenie (u mnie to trwalo 20 lat) tak wiec nie traccie nadziei.

Jesli moge odpowiedziec na jakies pytania dotyczace hipnoterapii to prosze o kontakt poprzez forum czy tez na Skype: szerszenadam Atlanta GA USA

PS przepraszam z ortografie ale od 30 lat nie pisalem po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×