Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteś rakiem


avada kedavra

Rekomendowane odpowiedzi

Psychoanalepsja_SS, no dobra, dobra byłeś zabawny, brawo :brawo: Podobało mi się ;) A teraz może masz coś do powiedzenia w temacie? Znam cię raczej poważnie się nie wypowiesz, co najwyżej będziesz śmieszkował. Może, gdyby to był twój pierwszy post i gdybyś chciał zaistnieć, może wtedy tak ale nie teraz, przecież jesteś takim starym wyjadaczem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TL;DR - Ludzie to gówno bo nasza natura jest spi***** jak lato z radiem,nastawiona na przetrwanie,egoizm,własną wygodę itd : D,nawet jeśli danych cech nie wykazujemy,to są one wpisane w nasz "system".

Jeśli dobrze czaje sens tekstu :D.

No tak - przy braku akceptacji rzeczywistości. Braku bazującym na moralizatorskich i romantycznych konstruktach społecznych.... a wystarczyłoby wyzwolić się od ocen.

 

No nie, znowu ty :D Pan mądraliński. Ty na pewno powiesz mi jak wyzwolić się od ocen a tego najlepszym przykładem będą twoje posty :lol: Serio? Wszyscy cię znają na tym forum i twoje "wyzwolenie", wszyscy wiedzą jak nie jednokrotnie z góry oceniałeś, szufladkowałeś i obrażałeś wywyższając się stosując swoje analizy psychologiczne. No ja nie wątpię, że zgłębiasz swoją wiedzę i z dumą ją demonstrujesz, jednak trochę ci nie wychodzi, bo sam ulegasz mechanizmom które krytykujesz. Wybaczam ci "jesteś tylko człowiekiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli danych cech nie wykazujemy,to są one wpisane w nasz "system".

 

Za zwyczaj wykazujemy w mniejszym lub większym stopniu, nawet będąc "zwykłym, nie winnym człowiekiem". Jako ukryte miałem na myśli najgorsze nasze cechy, które wykazujemy w pewnym "trudnych" sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

No nie, znowu ty :D Pan mądraliński. Ty na pewno powiesz mi jak wyzwolić się od ocen a tego najlepszym przykładem będą twoje posty :lol: Serio? Wszyscy cię znają na tym forum i twoje "wyzwolenie", wszyscy wiedzą jak nie jednokrotnie z góry oceniałeś, szufladkowałeś i obrażałeś wywyższając się stosując swoje analizy psychologiczne. No ja nie wątpię, że zgłębiasz swoją wiedzę i z dumą ją demonstrujesz, jednak trochę ci nie wychodzi, bo sam ulegasz mechanizmom które krytykujesz. Wybaczam ci "jesteś tylko człowiekiem".

Polemizować z Tobą nie będę, bo przy wielkiej ilości najrozmaitszych twierdzeń, brakuje choć jednego argumentu uwiarygodniającego.

Z takimi osobami się nie dyskutuje i większość wie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS jak mi Ciebie brakovało jak Cię na nervicy nie było!

Ktoś za mną tęsknił, to bardzo miłe dziękuję! (chociaż nie do końca kojarzę Cię po nicku, dobra użytkowniczko, ale prosiłbym mi to wybaczyć i złożyć na karb mojej naprawdę słabej pamięci)

 

wedlug tych wszystkich horoskopow jestem i nie jestem jednoczesnie niczym ten kot schroedingera

No Ty jesteś spod znaku "elo".

 

Psychoanalepsja_SS, no dobra, dobra byłeś zabawny, brawo :brawo: Podobało mi się ;) A teraz może masz coś do powiedzenia w temacie? Znam cię raczej poważnie się nie wypowiesz, co najwyżej będziesz śmieszkował. Może, gdyby to był twój pierwszy post i gdybyś chciał zaistnieć, może wtedy tak ale nie teraz, przecież jesteś takim starym wyjadaczem :lol:

Którym z wielkich myślicieli jesteś? Torres?

W temacie przedstawionym przez Ciebie raczej nic się nie wypowiem, bo go zwyczajnie nie przeczytałem i przeczytać nie zamierzam. Na pewno nie takiego niesformatowanego kloca :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×