Skocz do zawartości
Nerwica.com

co sie ze mna dzieje???? :(


onaaa22

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od paru dni męczę się z pewnym problemem. otóz czuje sie jakby wyłączona z życia, jakby to wszystko działo sie obok mnie. miewalam wczesniej takie stany ale nie byly one az tak silne jak teraz. od paru dni czuje sie tak jak bym wgl nic nie czula. zastanawiam sie jak to jest ze ja wgl wiem co robic w danej chwili, jak to jest ze ja to ja. boje sie ze w pewnym momencie zupelnie strace nad soba kontrole i zapomne kim jestem :( chce zeby bylo tak jak dawniej, chce wrocic do normalnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przez ostatnie dni/tygodnie przezyłaś coś traumatycznego?

Może to byc reakcja na stres, derealizacja czy inne cholerstwo, nie zwariujesz-spokojnie.

Porozmawiaj z przyjaciółka, znajomym, rodzicami a następnie udaj sie na wizyte do psychologa i psychiatry.

Pamiętaj ze w tym momencie używki są jak strzał w kolano, daj znac co z Tobą, pozdrawiam ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przeżyłam nic traumatycznego, ale niestety jestem nerwuską :( przejmuje się nawet błahymi sprawami, cały czas się boję o swoje zdrowie, niestety już taka jestem ale chyba pora cos z tym w koncu zrobic. dziękuję za twoje słowa otuchy :) na mojej twarzy chociaz na chwile zagościl uśmiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucyfer, depresja? Z której strony??

 

Reakcja na stre, tak jak napisali wyżej, derealizacja lub depersonalizacja :) Też się z tym męczę, dopada mnie od czasu do czasu, nie znalazłam spsoobu jak się tego cholerstwa pozbyć.

 

No i nerwica...

 

Nie martw się, na pewno nie zapomnisz kim jesteś, chyba że fortepian spadnie Ci na głowę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie jakby wyłączona z życia, jakby to wszystko działo sie obok mnie. miewalam wczesniej takie stany ale nie byly one az tak silne jak teraz. od paru dni czuje sie tak jak bym wgl nic nie czula. zastanawiam sie jak to jest ze ja wgl wiem co robic w danej chwili, jak to jest ze ja to ja. boje sie ze w pewnym momencie zupelnie strace nad soba kontrole i zapomne kim jestem :(

 

To, czego doświadczasz, wskazuje na derealizację i/lub depersonalizację. Tego typu odczucia pojawiają się właśnie u osób nadwrażliwych, nerwowych, które kiepsko radzą sobie ze stresem. Czy konsultowałaś się z jakimś specjalistą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie jakby wyłączona z życia, jakby to wszystko działo sie obok mnie. miewalam wczesniej takie stany ale nie byly one az tak silne jak teraz. od paru dni czuje sie tak jak bym wgl nic nie czula. zastanawiam sie jak to jest ze ja wgl wiem co robic w danej chwili, jak to jest ze ja to ja. boje sie ze w pewnym momencie zupelnie strace nad soba kontrole i zapomne kim jestem :(

 

To, czego doświadczasz, wskazuje na derealizację i/lub depersonalizację. Tego typu odczucia pojawiają się właśnie u osób nadwrażliwych, nerwowych, które kiepsko radzą sobie ze stresem. Czy konsultowałaś się z jakimś specjalistą?

 

 

 

dopiero czekam na wizytę u psychiatry, może na wizytę u psychologa uda mi się wcześniej umówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do psychologa potrzebujesz skierowania od lekarza rodzinnego albo właśnie od psychiatry. Chyba, że umówisz się na wizytę prywatną.

 

tak, wiem. jednak na wizyte prywatna jak i na nfz trzeba swoje odczekac.. a ja sie boje ze wariuje, ze moge stracic nad soba kontrole albo ze juz ją straciłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×