Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, zarzuc sobie jakiegoś procha, ja dzisiaj przyjąłem na czosnek parogen (ostatni raz) i dzisiaj dojechał jeszcze ladasten, co ma sie marnować, to i go dorzuciłem dla wypróbowania, choć zdecydowałem sie że od jutra nul prochów, no chyba ze ten ladasten wejdzie jakos miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby spełnił się sen i w finale spotkałaby się Polska z Węgrami! To byłoby wielkie święto!

Nie ma szans zwłaszcza ze strony Węgier, którzy może z grupy wyjdą bo maja wyjątkowo słabą ale dalej nie wróże im powodzenia a Polska to maks ćwierćfinał myślę choć mogą i z grupy nie wyjść.

Póki co Walia prowadzi z Anglią i znów Bale z wolnego strzelił i ponownie bramkarz nawalił, to się nazywa mieć szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kobiet to normalne, niektóre sie interesują, ale to wyjątki, niektóre pytaja o wynik ale tak naprawde maja to w dopie,a ja zastanawiam sie nad ubraniem pampersa. Tymczasem Anglia remisuje z Walią. No nic trzeba sie zbeirac w chate, wykąpać, zjesc, isc do lokalu na mecz ukrainy z irlandią, potem nasi, pewnie wpadne potem zdać raport, no chyba ze bedzie stypa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie gdyby nie programowanie społeczne to byś nawet nie potrafił sklecić zdania na tym forum, o obsłudze komputera nie wspominając, prawdopodobnie kitrałbyś się gdzieś w buszu ssąc cyca jakiejś wilczycy zajadając się dziką roślinnością, a tweoim przyjacielem byłaby czita!

Zapewne masz rację. Co nie zmienia faktu że piłka nożna to gupi sport a większość mężczyzn deklarujących uwielbienie do niego tak naprawdę nie rozumie jego zasad. Poziom ogólnego zidiocenia w społeczeństwie jest za daleko posunięty aby statystyczny Janusz rozumiał co to karny i inne duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma w dupie fizykę kwantową astronomie literaturę ale na piłce się zna.

Polacy to ogółem naród znający się na wszystkim :D Głównie na medycynie i piłce nożnej :D A przynajmniej myślący że się zna.Każdy w Polsce jest selekcjonerem,trenerem i wszystko by zrobił lepiej :lol:

Akurat w porównaniu do np Anglii to w Polsce jest małe zainteresowanie piłką, tam 90% facetów się nią interesuje i w każdy poniedziałek dzień pracy zaczyna się od omówienia kolejki ligowej . W Polsce jedynie reprezentacja i to grając na ważnych imprezach wzbudza zainteresowanie, ale nawet najbardziej szlagierowe mecze jak dzisiejszy ogląda wg badań telemetrycznych mniej niż połowa Polaków. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce bez dwóch zdań ale do zainteresowania na poziomie Ameryki południowej czy wielu państw europejskich nam daleko.

 

A co do meczu Irlandia Płn- Ukraina to Ukraina zagrała fatalnie ale też Irlandia odważniej niż z Polską. Teraz Polsce pozostaje zdobyć 1 punkt w 2 meczach i z wielkim prawdopodobieństwem awans będzie ale z tak słabo grająca Ukrainą wypadałoby wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre sie interesują, ale to wyjątki
no wiem, że jestem wyjątkiem i dobrze mi z tym :D

 

uważaj sie za wyjątkowa ;)

 

dobry mecz Polaków, Milika prawdopodobnie zjadła presja, miał dwie setki. Lewy też miał dobrą okazje, ale strasznie spóźnił oddanie strzału i Boateng go zablokował, ogólnie bardzo dobre wrażenia po meczu i najwazniejsze ze czekaja nas jeszcze przynajmnie dwa mecze na Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Niemcy ograją Irlandię, to możemy przegrać z Ukrainą i tak wejdziemy z drugiego. Porażka Niemiec i Polski w następnej kolejce, najprawdopodobniej będzie oznaczać szansę na wejście z 3 miejsca. Rozpiska możliwych scenariuszy na sport.pl

Ciężko będzie nie wyjść z tej grupy, ale matematyczne szanse na odpadnięcie jeszcze zachowaliśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×