Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy sa to objawy psychotyczne?


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Wystepuje u mnie duzy lęk przede wszystkim, problemy z koncentracja itp. Oczywiscie te objawy mozna by chyba podpiac pod wszystko.. fobie depresje chyba te dwa wystepuja w wiekszosci zaburzen.. Opisze moze bardziej specyficzne zaburzenia i prosilbym o udzielenie mi jakichs wskazowek do co tego czy moga to byc zaburzenia psychotyczne. Lekarze lekrzami, nie neguje ich wiedzy, wiadomo sa lepsi ale i gorsi chcialbym zasiegnac opini osob ktore borykaja sie z tym problemem moze dostrzega, ze jest w tym cos z objawow psychotycznych. Nie bede moze ich szeregowal tylko wymienie hurtem tak jak mi przychodza do glowy za koleja, a jak ktos wie o co chodzi to i tak powienien cos dostrzec, wykluczyc czy cokolwiek..

-nienawidze jak ktos patrzy mi na rece strasznie sie krepuje

-jak mijam jakas osobe ciezko mi jakas "mine" do niej zrobic

-problemy z wypowiadaniem sie w duzej mierze problem z emocjonalnym zabarwieniem wypowiedzi

-paniczny lek jak jestem w jakiejs wiekszej grupie, nie wiem zupelnie jak sie zachowac (pewnie zwiazane ze swobodnym wyrazaniem ekspresji), czuje takie "omglenie umyslowe" stoja powiedzmy dwie osoby i ciezko mi razem z nimi emocjonalnie reagowac, cos w stylu takiego wypalenia, czuje jakbym stal troche obok nich i nie do konca uczestniczyl

-czesto cos zaprzatnie moja uwage (muzyka z radia, jakas przechodzaca osoba czy cokolwiek) i ciezko mi sie skupic na temacie rozmowy, gubie sie w watku

(zastanawialo mnie wlasnie czy bardziej sa to natretne mysli czy objawy psychotyczne

- jest to bardzo mocno nasilone zwlaszcza jak jest duzo osob, tak jakby troche ciezko dostosowac mi sie do "rytmu w jakim dzialaja inni ludzie", tak jakby badz co badz caly czas sama mowa ciala czlowiek jakby wyraza jakies komunikaty.

-problem z patrzeniem innym w oczy a wlasciwie to moze bardziej inny maja z tym problem bo nie wiele mozna z nich wyczytac, puste bez wyrazu tego co chcialbym przekazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×