Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, chwilowy przecież i tak jest nie w typie :mrgreen:

Chyba chodzi o operacje przerabiające człowieka, żeby był w typie :bezradny:

Napisze Ci o co mi chodzi. O nos i może uszy, Oraz wymodelowanie podbródka.

a ja potrzebuję omnitrix żeby normalnie móc funkcjonować.chociażby te 10 postaci.był bym szybki,silny,mądry i niezniszczalny czego oczekuje każdy pracodawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, a ja nie sugeruję, że przytoczyłam Tobie moje słowa. Tak mi się nasunęła myśl, związana z tytułem wątku...

Zastanawiam się na ile coś co jest nazywane brzydotą, jest brzydkie mieści się w kategoriach odstępstwa od normy. W przypadku brzydoty w ogóle jakaś norma istnieje? :D Czy coś jest brzydkie, brzydsze i najbrzydsze? Ludzie przecież różnie ją pojmują. Dla mnie coś brzydkiego może być dla Ciebie piękne. Od czego zależy nazywanie czegoś brzydkim czy ładnym? Pomyślałam, że od naszych skojarzeń, doświadczeń. Co myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile w przypadku sztuki takl pewnie moze byc o tyle wvprzypsdku ludzkiej urodu juz nie.Poczytaj troche na temat badan dotyczacych wygladu,a zdziwisz sie jak bardzo zbierzzna jest ocena urody na calym swiecie. Tak sie dzirje, bo ewolucyjnie mamy wbudowana ocene urody np. dlatego niscy merzczyzni nie uchodza i nigdy nie uchodzili za symbol atrakcyjnosci meskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, mamy tendencje do oceniania... zgodzę się. Jednak skłaniam się ku tezie, że są jeszcze preferencje kobiet i mężczyzn w przypadku atrakcyjności. Nie wszystkim podobają się wysocy mężczyźni czy niskie kobiety. Z badaniami jest tak, że bierze w nich odsetek populacji. Z uwagi na przekonania niektórym ludziom rasy białej nie podobają się czarnoskórzy mężczyźni i odwrotnie.

cyklopka, wybacz :D niektóre tematy pobieżnie czytam :oops:

 

buka, bo jest pozytywną postacią i wzbudza sympatię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omakka po czym wnioskujesz, że owsik może być gejem?

Żartowałem, po prostu wygląda tak niemęsko. :D

 

Bycie gejem czy wyglądanie na geja jest ujmą? Czy gej jest brzydki?

Myślę, że to w naszych głowach, w przekonaniach i filozofii życia przejawia się tolerancja lub jej brak dla szeroko pojmowanej inności.

Nie mam nic do gejów. Szanuję ich jak każdego innego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwazasz mnie za brzydkiego, to czemu tego nie napiszes?Az,tarbardzo boisz sie opini innych?
to przecież Ci napisałam i to parę razy nie słowami brzydki bo dla mnie brzydota wygląda inaczej ale dla mnie nie jestes atrakcyjny seksualnie i wtedy inna dziewczyna napisała, że dla niej nie jesteś brzydki i zaczęła wpsominac coś o Twoich niebieskich oczach. :shock: Czytasz co chcesz czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwazasz mnie za brzydkiego, to czemu tego nie napiszes?Az,tarbardzo boisz sie opini innych?
to przecież Ci napisałam i to parę razy nie słowami brzydki bo dla mnie brzydota wygląda inaczej ale dla mnie nie jestes atrakcyjny seksualnie i wtedy inna dziewczyna napisała, że dla niej nie jesteś brzydki i zaczęła wpsominac coś o Twoich niebieskich oczach. :shock: Czytasz co chcesz czytać.

Ok. Rozumiem. To nie jesteś wyjątkiem, bo tak praktycznie jestem odbierany przez każdą kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie gejem czy wyglądanie na geja jest ujmą? Czy gej jest brzydki?

Myślę, że to w naszych głowach, w przekonaniach i filozofii życia przejawia się tolerancja lub jej brak dla szeroko pojmowanej inności.

gej/wyglądający na geja z klamką służbową przy dupie, w umundurowaniu,pracujący w formacji uzbrojonej,z brązowymi oczami i spontanem wygląda epicko. jego bolesna zgorzel w osobowości rzuca się w oczy z kilometra.ból jest porównywalny do bólu ropnia pod zębami,nie daje spać więc idzie jak w dym odbarczać ropień poprzez dorazny kontakt fizyczny z kim popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastolatki nie wzdychają do karła z gry o tron, albo inaczej nie w sensie atrakcyjności, że marzą z nim o randce itp. Więc nie graj słówkami.

Te badania były przeprowadzane na wielu tysiącach ludzi w różnych regionach świata i wszędzie wyniki były zbierze. Wzrost u kobiet nie jest takim symbolem atrakcyjności jak u mężczyzn. Nie ma i chyba nigdy nie było takiej kultury, gdzie niżsi mężczyźni byli by uważani za przystojniejszych od wysokich. To są rzeczowe argumenty zgodne z tym co jest realne, a nie z jakimiś wyobrażeniami ludzi. Nieraz kobieta mówi, że mogła by być z niższym ode siebie, ale w praktyce nie chce być z takim mężczyzną. Tak się dzieje z wieloma cechami atrakcyjności z twarzą itp. Dlatego ja mam tak ciężko się umówić na randkę, bo mam nie męską czyli aseksualną twarz. Moje rysy twarzy działają na podświadomość kobiety i tego nie da się przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik a Danny Devito tez brzydki na maxa i mial mnostwo kobiet w zyciu ?

jestes bardziej paskudny niz on ?

On jest wyjątkiem od reguły to szczęściarz taki jen na milion. Bo udało mu się zostać sławnym aktorem, a kobiety na niego lecą bo jest sławny i ma kasę. Czemu gości takich jak on na szczytach w jego branży jest bardzo niewielu dlatego takie przykłady tylko potwierdzają, że uroda to jest potęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×