Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.....

Staramy się z narzeczonym o dzidziusia.

Mój facet bierze leki i ja też.

Ale chyba trochę te starania przerwiemy bo ja teraz zaczynam praktyki w gabinecie stomat. I to będzie dla mnie wielki stres.

A miałam jutro iść do ginekologa:(

faktycznie stres sie nie przyczynia do zajscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mój mężczyzna bierze Parogen a ja Zotral to może to jakoś wpływać na mózg naszego dziecka? Pytam łopatologicznie, ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi

na mozg nie, sa badania ze po urodzeniu dziecko moze miec przejsciowe problemy z oddychaniem, skutki odstawienne, a jezeli sie brało paro lub fluo to problemy z sercem. Ale jak wyzej mili brała paro i ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny. Czytam Wasze posty, bo od 6 tyg nie biorę leków i planuje ciążę. Powiem szczerze koszmar od miesiąca wszystkie moje objawy powróciły :( cierpię na nerwicę depresyjno lękowa. Natrectwa w mniejszym nasileniu bynajmniej narazie. Brałam paroksetyne i pregabaline, leki rewelacyjne do tego tritico na sen. Teraz doraźnie relanium. Generalnie jeśli w tym miesiącu nie zajde w ciążę rezygnuje z tego pomysłu, bo nie dam rady dłużej..... przeraża mnie myśl czy jeśli zajde będzie lepiej czy się pogłębić może :( już raz odstawialam i mam córkę :) ale wtedy jakoś na styk wszystko się zgralo. Może któraś z Was ma teraz podobny problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabulka,

Witaj.... ja postanowiłam razem z psychiatra ze odstawiam tylko haloperidol. Resztę biorę bo boję się nawrotu.....:(

Wierzę ja żałuję ze odstawiłam popełniłam błąd zobaczę co pokaże ten miesiąc jeśli dostanę okres 22 lutego to od razu wracam do mojego psychiatry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabulka,

Moja lekarka ma pacjentki które brały leki i urodziły zdrowe dziecko także glowa do góry...

 

Lusesita Dolores,

A to Twoja pierwsza ciąża by była? Ja jak schodzilam z paroksetyny 6 lat temu to od razu w tym czasie zaszlam będąc już na minimalnej dawce no i potem było dobrze potwierdzam swoim przykładem ze w ciąży objawy prawie wcale nie wracają. Może też wynikło to że bardzo chciałam mieć dziecko a teraz szczerze bardziej mąż mnie namówił no i nie chce żeby córka była sama.... niestety niecały rok po porodzie jazda na nowo. Dodam że chodzę na psychoterapię prawie 2 lata Ale nie oszukujmy się jest to tylko dodatek do leków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę to faktycznie ciężko wyczuć owulacje. Ale jak to możliwe? Przeciez musi się jakoś organizm oczyszczać. Z tego co widzę to masz naprawdę końskie dawki leku, ja na sen miałam kwatepine w najmniejszej możliwie dawce, ale zaparcia były okropne i potem przeszłam na tritico. A tak to paroksetyna 40 mg i pregabaline 375 mg. Ty chorujesz na schizofrenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabulka,

Paroksetyny kiedyś wzięłam jedna tabletkę i odlecialam i musiałam odstawić bo do pracy chodziłam.

Czesc Lusesita co u Ciebie? Wiesz już coś?

Jabulka,

Jeszcze nic nie wiem.

W czwartek idę do ginekologa:)

 

A badanie z krwi może zrobisz? Ja jeszcze mam 9 dni do okresu i nic nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×