Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marichuana


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle trafiam na artykuły jaka to marycha zdrowsza od orzeszków, jakieś autorytety z dziedziny nauki mawiają, że powinna być legalna bo nie szkodzi, że... ochy i achy. Tylko co. Widzę i jakoś rzeczywistość nie przystaje do tych artykułów propagujących tsh. Po raz kolejny trafiłam w swoim życiu na kogoś (jest moim współlokatorem), kto jej nadużywa a jego myślenie i mózg są na poziomie podłogi. No proszę Was... mój pies jest bardziej rozgarnięty niż ten ziom przymulony maryśką co to całe dnie spędza w oparach przy kompie.

 

Czy może ktoś zna rzetelne artykuły dotyczące szkodliwości palenia THC i jego wpływu na psychikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, znałem chłopaka który paląc regularnie zioło skończył prawo, teraz prowadzi działalność pracując intelektualnie. Ma też żonę, dziecko, postawił dwa domy, mówi biegle w trzech językach i zwiedził pół świata.

Być może Twój znajomy jest uzależniony, jara od rana do wieczora i ma problem. Nikt nie mówi, że trawa jest jakaś prozdrowotna i nie szkodzi. Szkodzi i co z tego? Nie jest zalegalizowana i jakie mamy z tego korzyści? bo ja nie widzę żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawa obecnie dla mnie to smutne szambo .

Najchetniej bym tego syfu nie palił , ale nie do końca tego pragnę, by tak sie stało .

Ostatnio 2 dni pod rząd mocno przypaliłem i mam dość ,,,

melanż we łbie mam teraz okropny ,,, jeb-ał to w dupe , rzadkie przyjemności .

Nie paliłem 1 rok + 40 dni ( o jeden równy rok więcej niż Pan Jezus pościł na pustyni ) ;)

W dodatku kroją łajzy dilerskie na potęgę , zamiast grama dostajesz 0,7 i sie jeszcze ćpunie ciesz .

Ale ze mnie muł pancerny .

wielki pancerny muł!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×