Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mama zdradza tatę. pobiłem człowieka.


Mariuszek

Rekomendowane odpowiedzi

daj spokoj..jakby co wyrok w zawieszeniu. przeciez gosciu Cie zaatakował...był agresywny...ewentualnie pogadaj z Mamą zeby go przekonala by nie zglaszal pobicia.

a tak na przyszlosc-wiem ze cięzko Ci to zrozumiec w wieku lat 16stu,ale szczescie Twojej Mamy jest wazniejsze od Twoich emocji.z czasem zrozumiesz ze EMOCJE NIE SĄ PRZEWODNIKIEM NA DRODZE DO PRAWDY...bo jesli tego nie zrozumiesz i pozwolisz by Toba kierowały to skonczysz w więzieniu albo szpitalu albo w osrodku dla bezdomnych...zycie to jest Twoj priorytet, nie jestes niezniszczalny, musisz pracowac nad soba, znajdz pasję , wyjdz do ludzi , rozmawiaj, duzo rozmawiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlił mi się ten stary wątek.

Kuźwa, nie rozumiem tych komentarzy pt. "dobrze zrobiłeś, trzymaj się mordo!"

Chłopak wtrącił się w nieswój interes, bo matki. Bez czyjegokolwiek pozwolenia nagrał ją i gościa podczas seksu i pobił typka. Zabrakło tylko, żeby ktoś młodego podopingował: "teraz przypier*ol matce, żeby tak ochoczo ud nie rozchylała". W końcu do tanga trzeba dwojga, chłop kobiety nie gwałcił, sama chciała, więc jest równie winna tej niegodziwości i sama zasłużyła na łomot.

 

 

W dniu 13.11.2015 o 12:40, Mariuszek napisał:

Ziomek nie poszedł na policję , jak na razie jest spokój i nie przychodzi , dziękuję za wszystkie posty wiele mi pomogliście :))))

 

Jeszcze Wam podziękował za pomoc w utrwalaniu zachowań głęboko patologicznych :D...


Jeśli tu jeszcze zaglądniesz, to daj znać, czy zdajesz sobie sprawę, że to, co zrobiłeś, nie było dobre.

Edytowane przez Psychoanalepsja_SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Wyświetlił mi się ten stary wątek.

Kuźwa, nie rozumiem tych komentarzy pt. "dobrze zrobiłeś, trzymaj się mordo!"

Chłopak wtrącił się w nieswój interes, bo matki. Bez czyjegokolwiek pozwolenia nagrał ją i gościa podczas seksu i pobił typka. Zabrakło tylko, żeby ktoś młodego podopingował: "teraz przypier*ol matce, żeby tak ochoczo ud nie rozchylała". W końcu do tanga trzeba dwojga, chłop kobiety nie gwałcił, sama chciała, więc jest równie winna tej niegodziwości i sama zasłużyła na łomot.

 

 

 

Jeszcze Wam podziękował za pomoc w utrwalaniu zachowań głęboko patologicznych :D...


Jeśli tu jeszcze zaglądniesz, to daj znać, czy zdajesz sobie sprawę, że to, co zrobiłeś, nie było dobre.

 

Zaburzeni dają rady zaburzonym, what did you expect? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×