Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, no jasne, że tak. Tak sobie napisałem tylko, to działałoby na krótką metę. Ja jestem zwolennikiem tego, żeby jednak było co nieco ukryte, bo wtedy większa ekscytacja człowiekiem miota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam listę dziewczyn, które bym zobaczył nago.Na ulicy.Chciałbym też zobaczyć nago, parę dziennikarek i aktorek.Magda Sakowska jak prowadzi nago Wydarzenia w Polsacie, lub jak biegnie Kowalczyk Justyna nago.Byłoby super.Albo Małgosia Telmińska z TVN

jak nago prowadzi program :D suuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam listę dziewczyn, które bym zobaczył nago.Na ulicy.Chciałbym też zobaczyć nago, parę dziennikarek i aktorek.Magda Sakowska jak prowadzi nago Wydarzenia w Polsacie, lub jak biegnie Kowalczyk Justyna nago.Byłoby super.Albo Małgosia Telmińska z TVN

jak nago prowadzi program :D suuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To juz jest krwa nie tyle niesmaczne, co nudne. Nuda Panie nuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam listę dziewczyn, które bym zobaczył nago.Na ulicy.Chciałbym też zobaczyć nago, parę dziennikarek i aktorek.Magda Sakowska jak prowadzi nago Wydarzenia w Polsacie, lub jak biegnie Kowalczyk Justyna nago.Byłoby super.Albo Małgosia Telmińska z TVN

jak nago prowadzi program :D suuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Najlepsza z TVN-u jest Anita Werner, kobieta o astralnym głosie, a do tego taka wysoka. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, właśnie wzrost ma super i mnie takie zimne z twarzy kręcą, ma ten męski pierwiastek w twarzy. "Słodko gorzki" to pamiętam jak przez mgłę, bo to dawno było, ale przypominam sobie, że w "Zostać miss" koleżanki mówiły na nią "Żyrafa". Ona ma chyba 185 cm wzrostu, czyli tyle ile ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jednak ile problemów rozwiązałoby to, gdyby wszyscy chodzili nago... Kobieta od razu wiedziałaby czy działa na mężczyznę, nie byłoby miejsca na zastanawianie się, wszystko byłoby proste i widoczne na pierwszy rzut oka. My też moglibyśmy wiedzieć coś tam, coś tam, choć tutaj problem prawidłowej interpretacji oznak mógłby być czasem mylący. ;)

 

No i kolejny temat na forum okazałby się zbędny, bo nie byłoby ubioru.

Taa... i sklepy odzieżowe oraz galerie handlowe by padły, a w to miejsce można posadzić nowy las. Czyż to nie wspaniała wizja :105: ? ( żartuję! )

 

Osobiście uważam, że dobrze iż jest taka różnorodność odzieży do wyboru, można wybrać coś dla siebie indywidualnego, podkreślającego czyjąś urodę lub charakter. Nie jestem zakupoholiczką, rzadko odwiedzam sklepy odzieżowe, ale jak mi coś wpadnie w oko i jeszcze jakimś cudem pasuje rozmiar, to :great: Dzisiaj np. przez przypadek mierzyłam zaje.bistą kieckę, po prostu szał... poczekam tylko ze 2-3 tyg. aż ją przecenią, bo po cholerę mam przepłacać :mrgreen: Za to nabyłam piękną malinową spódnicę, taką za kolano, bardzo kobiecą, a jednocześnie w żaden sposób niewyzywającą i nawet wiatr jej nie ruszy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jednak ile problemów rozwiązałoby to, gdyby wszyscy chodzili nago... Kobieta od razu wiedziałaby czy działa na mężczyznę, nie byłoby miejsca na zastanawianie się, wszystko byłoby proste i widoczne na pierwszy rzut oka. My też moglibyśmy wiedzieć coś tam, coś tam, choć tutaj problem prawidłowej interpretacji oznak mógłby być czasem mylący. ;)

 

No i kolejny temat na forum okazałby się zbędny, bo nie byłoby ubioru.

 

My kobiety i tak wiemy, na kogo działamy, a na kogo nie. A od razu nago byłoby nudno, wyobraźnia musi pracować. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My kobiety i tak wiemy, na kogo działamy, a na kogo nie. A od razu nago byłoby nudno, wyobraźnia musi pracować. :lol:

Może wtedy gorszące byłoby ubranie. Była taka reklama chyba kiedyś, że wszyscy nago a tu nagle babka w ubraniu i żony zasłaniały mężom oczy, żeby nie patrzyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ale co "nic złego"? Że facet lubi sobie popatrzeć? No lubię, chyba nie ja jeden. To wcale nie znaczy, że mam ochotę zdradzać moją partnerkę. Po prostu przyjemne doznania wzrokowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam listę dziewczyn, które bym zobaczył nago.Na ulicy.Chciałbym też zobaczyć nago, parę dziennikarek i aktorek.Magda Sakowska jak prowadzi nago Wydarzenia w Polsacie, lub jak biegnie Kowalczyk Justyna nago.Byłoby super.Albo Małgosia Telmińska z TVN

jak nago prowadzi program :D suuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Najlepsza z TVN-u jest Anita Werner, kobieta o astralnym głosie, a do tego taka wysoka. :105:

Bardziej mi się podoba Kasia, też Werner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×