Skocz do zawartości
Nerwica.com

zycie po 30stce luźne refleksje


zima

Rekomendowane odpowiedzi

katolicy niekoniecznie są uduchowieni, częsciej spotykalam uduchowionych ateistów. dla mnie wiara ktora walczy nie jest prawdziwa. jest raczej socjologicznym naduzyciem wynikajacym z wewnetrzego sprzeciwu wobec pogłębiającego się rozpadu więzi międzyludzkich.

ja jak bylam zatrwozona to niczym nekromanta przyzywalam duchy przeszlosci.

0257_9587-gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał ,ale zazwyczaj jest tak "że jak trwoga to do Boga" nie nie jestem zdewociałą starą babą ani żadnym fanatykiem.
przypomniała mi się bardzo fajna scena z simpsonów jak ludzie reagują na nadchodzącą zagładę/śmierć itp. w zależnosci od tego kim są :)

 

Moes-Bar-Church-People-Switch-Places-During-The-Apocalypse-In-The-Simpsons-Movie.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał ,ale zazwyczaj jest tak "że jak trwoga to do Boga" nie nie jestem zdewociałą starą babą ani żadnym fanatykiem.
przypomniała mi się bardzo fajna scena z simpsonów jak ludzie reagują na nadchodzącą zagładę/śmierć itp. w zależnosci od tego kim są :)

 

Moes-Bar-Church-People-Switch-Places-During-The-Apocalypse-In-The-Simpsons-Movie.gif

nice one ! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijając do 40 zaczynasz po raz pierwszy tak na serio patrzyć w przeszłość jaką drogą szedłeś dokąd doszedłeś czego się dowiedziałeś co najlepszego osiągnąłeś i gdzie jeszcze można iść nie widząc już za bardzo chęci zaczynania czegoś nowego od totalnego zera. Zaczynasz też coraz bardziej doceniać wartości ponadczasowe. Bardziej cenisz też spokój ducha.

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×