Skocz do zawartości
Nerwica.com

zycie po 30stce luźne refleksje


zima

Rekomendowane odpowiedzi

Całowanie wytatuowanej skóry nie jest takie fajne, przemyśl to zima!

 

detektywmonk, nie marudź, masz długo żyć, żeby głosować przeciwnie do wyborów Maćka. :D Równowaga w przyrodzie musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już za stary na ochajtanie i nawet sporo osób przestało pytać kiedy to zrobię, ale ja już dawno temu miałem 30-tkę.

Za to u mnie koło 30- tki chyba rok prze zaczęły się poważne problemy psychiczne a i myśli egzystencjalne typu zmarnowałem tyle lat życia ciągle mi towarzyszyły( i towarzyszą nadal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ano w tym, ze nie będzie miał innych przede mną i ze nie będzie brał imienia mego nadaremno.

jest tu pewna specyfika zwiazkowania- facet który nadaje sie do łózka nie nadaje sie do malzenstwa i odwrotnie. ja się szybko wybudzam ze snu i oczekuję konkretnych czynów. poza tym lubię byc czasem tylko sama i nikt mi nie będzie sugerował jak mam zyc.

nie mam cierpliwosci do tego calego zapoznawania sie i szybko przechodze do konkretu- "co mi Panie dasz w ten niepewny czas", ha :twisted:

faceci wolą idiotki, chociaz z drugiej strony...

na_leśnik,

zima, walnij anons, że szukasz inteligentnego tradycjonalisty

w sumie moze byc głupszy,ale miec inne zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 32. Jedyny plus to wieksza ochota na seks, no ale dla samotnej osoby to i tak minus.

 

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, że Twoja skrzynka PW zapełniać się teraz będzie w tempie geometrycznym? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano w tym, ze nie będzie miał innych przede mną i ze nie będzie brał imienia mego nadaremno.

 

Czyli ma być prawiczkiem, który będzie mógł wykrzyknąć Twoje imię tylko w chwili szczytowania?

 

jest tu pewna specyfika zwiazkowania- facet który nadaje sie do łózka nie nadaje sie do malzenstwa i odwrotnie. ja się szybko wybudzam ze snu i oczekuję konkretnych czynów. poza tym lubię byc czasem tylko sama i nikt mi nie będzie sugerował jak mam zyc.

 

Czy jesteś z tych kobiet, które dumnie określają się mianem borderek? ;)

 

nie mam cierpliwosci do tego calego zapoznawania sie i szybko przechodze do konkretu- "co mi Panie dasz w ten niepewny czas", ha :twisted:

 

A co Ty mu dasz, Pani? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×