Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depakiniarz- twórczość


EmInQu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie.. to nie jest tak naprawdę

Depreja to Agresja skierowana przeciwko sobie.. człowiek jest pobity, sam sie piescia oklada to i nie ma siły - normalne

 

Ale Agresja to jest ogromna stłumiona siła, sam pewnie wiesz bo widac to na rysunku.

 

Te dwa swiaty które opisujesz maja jeden wspolny mianownik - opisałam Ci ten proces w poprzednim poscie.

 

No wiec trzeba ta Agresje zrównowazyć czyms przeciwnym.. ta niemodna Miłoscia ;)

 

Ale to działa szczerze mówiąc, chociaż jest to chyba trudne w naszym kregu kulturowym gdzie miłosc musi byc do kogos, do czego.. ciezko raczej sobie ludziom wyobrazac to jako czystą emocję, czysta energię.. Ale sprubój.. Ciekawa jestem czy umiałbys namalowac cos takiego :)

 

Moze sama spróbuje to namalowac. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J a świetnie rozumiem co to jest depresja , uwierz mi. Ciągle poszukuje i to od wielu lat..

 

Swego czasu, a w zasadzie dosc niedawno.. stosuje technike przyzwolenia i akceptacji niechcianych emocji i przezywania ich na bezpiecznym gruncie.. pozwala mi to zobaczyc co sie czai na samym dnie.. a uwierz z ejest to hardkor, np pare dni wytrzymywac w sobie takiego samoatakujacego sie skorpiona, natlok dziwacznych mysli i szalenstwo chaosu.. Ale zobaczyłam co jest na koncu.

 

Mogę Ci napisac, jezeli uwazasz, ze ta rozmowa idzie w jakims sensownym dla Ciebie kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale jest mi trudno to pisac.. uwierz mi..

Ciagle próbuje to w sobie zintegrowac ale daje sobie czas.. pisze tak jak czuje nawet jak nie ma to sensu wiekzego, ok?

 

No wiec na samym dnie jest ogromne źródło, jest bardzo duza siła (idąc za definicją z wiki: Moc może być również definiowana jako prędkość emisji energii (na przykład dla źródła światła)

 

W zasadzie to po prostu ujrzałam olbrzymiego, ciemno zielonego smoka o przepieknej metalicznej skorze, pedzacego z ogromna predkoscia, z podziemi ktorych jest panem, ku swiatłu, olbrzymiemu słoncu..

 

Ja zobaczyłam cos co przeczuwałam, ze mam duzo energii jednak w sobie i mocy sprawczej..

 

Smoka uwoniłam, daje mu sie wyfruwac i pocieszyc wolnoscia.. nie wiem co z nim zrobic, jeszcze bo jest jetem przestraszona jego sila, ze pedzi jak meteor nie wiadomo gdzie i spali sie w atmosferze.. jego niezwyklosc jest wyjatkowa a w dodatku potrafi cos niewielu osobom jest dane.. umie latac..ale wiadomo rzecywistosc na zewnatrz to nuda i prozaiczne problemy, boje sie ze rozbije sie na szarej scianie rzeczywistosci takze . Jednak staram sie go zaakceptowac poprostu na dzien dobry.. on jest i juz, czy chce tego czy nie.. Ostatnio pracuje duzo z kolorami i ich energią.. Wczoraj natrafiłam na cos co mnie bardzo ruszyło.. cos co Tobie napisałam bo rysunek wydał mi sie bardzo znajomy.. ale teraz widze, ze piszac o Tobie pisałam o sobie... no wiec natrafiłam na tekst o kolorach.. i pisało tam własnie ze aby Moc była sprawcza i ukierunkowana (kolor słoneczny, złoty, silne słonce) musi byc dosiadana przez Milosc własnie.. (wyrazana jako kolor zielony.. ) no wiec postanawiam wzbudzac w sobie ta Milosc ale jest to trudne, na szczescie pomocne sa wizualizacje.. bo juz wiem ze inaczej pograze ie w chaosie i destrukcji.. a przeciez wolabym podbijac przestworza i byc tancerka rzeczywistosci..

 

 

No Moj Drogi, napisałam.. ale sie nie bede przejmowac czy ma to sens czy nie.. ile wezmiesz dla siebie to Twoje.. :uklon:

 

Aha, ja to jednak koniecznie musze namalowac :twisted: Dzieki za wgląd ;)

 

-- 28 mar 2014, 15:15 --

 

Ciekawa jestem czy umiałbys te rysunki namalowac inaczej..Chciałabym abys nasypal w glowe tej psotaci duzo wibrujacego swaitła a dłoń rozprostowal i dał rozbłysk błekitnego, fluorescencyjny swiatła. Ja bym tak zrobiła.

 

Ciekawa jestem naprawdę, czy umiałbys dodać jakis inny walor z siebie do swoich rysunków, taki swiatły bardziej, dokladna odwrotnosc tego co namalowałes :) Nawet jak myslisz, ze nie masz tego w sobie.. a zapewniam ze masz.. to mozna poszukac na zewnątrz.

 

cieprienie- czułość do siebie

agresja- moc milosci

rozchwianie-stabilnosc

zamkniecie- otwarcie przestrzeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan! ;) jak na painta to dobrze wyszło, sprubój innych mediów

 

Nic nie szkodzi Dekapiniarz.. mozliwe ze za bardzo poleciałam :) i nie jest to dla Twoich oczu ale zostawiam :D Nie przejmuj sie, nie musisz się wkręcac w tne tekst. to była tylko moja wizja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super dzięki, w takim razie nie odstawiam myszki i widzimy się na wystawie w stolicy :D

ok, to jeszcze jeden niekontrolowany wytrysk talentu i już mykam snuć plany własnej wystawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×