Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depakiniarz- twórczość


EmInQu

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, trudno powiedzieć. To chyba kwestia zestawienia z poprzednimi pracami. Na wszystkich pojawia się cierpienie, jakaś wewnętrzna niemoc. Z kolei ten ostatni emanuje siłą, ale jakąś destruktywną, złą. Pierwsze luźne skojarzenie to obraz dyktatora przemawiającego do poddanych. Tak jakby niemoc z tych poprzednich rysunków wcale nie została przezwyciężona tylko zeszła gdzieś głębiej, kierując "zza kurtyny" tą postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, Nie wazne czy sa smutne czy radosne , ważny jest całokształt ,Ja napisalam , ze smutne, lecz nie będę klamac ...lecz co zlego w smutku?

 

-- 16 mar 2014, 19:17 --

 

na_leśnik, Ja wlasnie widze odrodzenie , wyrwanie sie z jakiegos bolu , niemocy, oderwanie od zrodla zla.Coz kazdy odczuwa inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojarzy mi się z Mocą

 

ale domyślam się że być może inne przesłanie

 

Maluje intuicyjnie, no więc co tu intuicyjnie widzę:

trójkąty czyli żywioł ognia, ognisty czakram..

 

dodałabym Zieleni czyli Miłość :) żeby ta duża Moc miała odpowiedni kierunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tej Dłoni.

Tam jest duża Moc i Siła,

ale Siła która zwraca się przeciwko sobie, zaciska, kurczy, zjada się niczym wąż swój ogon.. kręci się w kółko... a także, co ważne.. nie umie się Wysłowic.

 

Ja bym w ta pięśc wsadziła czystą Miłosc własnie, lub zielony i niebieski kolor..

Od rau bedzie lepiej.. dłon się zrelaksuje, otworzy i wyjdzie do świata pod dobrym przewodnictwem , pokaże światu swoje MOCne i Twórcze oblicze. :brawo:;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ją ukierunkuj.. wiem, ze niejasno piszę ale to do rozważenia jest.. co tam z Tobą rezonuje.. :)

 

Nawet jak masz depresja to masz Moc, tylko ze ona sama siebie wtedy atakuje

 

albo jest juz długo tak scisnieta (ogniste, wirujace koło) , to wydostaje sie pod cisnieniem i szaleje po nocach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×