Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie należy nigdy mówić facetowi ???


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, takie coś usłyszeć to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Jak jesteś w związku to tak, ale żeby tak na ulicy, od przypadkowo spotkanej kobiety, to raczej nie bardzo. Choć mojemu koledze się zdarzyło - szedł przez rynek pobliskiego miasteczka i taka stara meliniara w takie słowa się do niego odzywa "jak mi kupisz wino to dom ci dupy". Kolega przyspieszył kroku i chyba do dziś ma lekką traumę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są teksty które dla wiekszosci facetow bylyby nie do zaakceptowania, ale czy dla wszystkich?

przykladowo "twoj kumpel jest lepszy w lozku niz ty" ktos by mogl odebrac jako istotna informacje, by sie podszkolic, ktora odebralby bez gniewu, w kontekscie jego uwielbienia dla kobiet okrutnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszło by, bo byś tak nie powiedziała :nono:
A czemu nie? ja niby niezbyt doświadczona w tych sprawach, ale nawet przykład Messi'ego potwierdza, że liczy się technika, a nie wielkość zawodnika. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko, pewnie całe życie dużo waliłeś konia.

Za długo, pewnie całe życie dużo waliłeś konia.

 

się śmiej, syndrom prawiczej ręki to nie przelewka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mowic, porównywać swojego mężczyzny do byłych!

Nie opowiadać z detalami ilu i jakich kochanków miałyście przed nim, i że siedem orgazmów podczas nocy to wasza norma. Opowiadanie o wielkim kutasie swojego eks też jest niewskazane .

Następna rzeczą, której mężczyźni nie znosza, jest użalanie się nad swoimi niedoskonałościami –O boże, mam taką straszną fałdę na brzuchu - nie patrz!

Takich tekstów nigdy niechciałbym usłyszec...

-Masz problemy z erekcją czy on już po prostu nie będzie większy/twardszy/grubszy?

-Nie, nic nie szkodzi, że nie miałam orgazmu, nie przejmuj się.

-Czy naprawdę musisz się spuszczać do środka?

-Szkoda, że nie jesteś czarny!

Dziwne, zazwyczaj nie mam problemów z orgazmem...

- Nie, nie możesz od tyłu!

-Może użyj palca/języka. Jest większy..

Paweł! (zwłaszcza jeśli mam na imię Maciek - i vice versa)

i rodzynek ..TO TEKST PONIZZEJ PASA NA MAXA-To zabawne twój brat/kumpel/ojciec ma dokładnie taki sam smak spermy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, takie coś usłyszeć to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Jak jesteś w związku to tak, ale żeby tak na ulicy, od przypadkowo spotkanej kobiety, to raczej nie bardzo. Choć mojemu koledze się zdarzyło - szedł przez rynek pobliskiego miasteczka i taka stara meliniara w takie słowa się do niego odzywa "jak mi kupisz wino to dom ci dupy". Kolega przyspieszył kroku i chyba do dziś ma lekką traumę.

Wyobraźnia pracuje,wyobraziłem,to sobie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mowic, porównywać swojego mężczyzny do byłych!

Nie opowiadać z detalami ilu i jakich kochanków miałyście przed nim, i że siedem orgazmów podczas nocy to wasza norma. Opowiadanie o wielkim kutasie swojego eks też jest niewskazane .

Następna rzeczą, której mężczyźni nie znosza, jest użalanie się nad swoimi niedoskonałościami –O boże, mam taką straszną fałdę na brzuchu - nie patrz!

Takich tekstów nigdy niechciałbym usłyszec...

-Masz problemy z erekcją czy on już po prostu nie będzie większy/twardszy/grubszy?

-Nie, nic nie szkodzi, że nie miałam orgazmu, nie przejmuj się.

-Czy naprawdę musisz się spuszczać do środka?

-Szkoda, że nie jesteś czarny!

Dziwne, zazwyczaj nie mam problemów z orgazmem...

- Nie, nie możesz od tyłu!

-Może użyj palca/języka. Jest większy..

Paweł! (zwłaszcza jeśli mam na imię Maciek - i vice versa)

i rodzynek ..TO TEKST PONIZZEJ PASA NA MAXA-To zabawne twój brat/kumpel/ojciec ma dokładnie taki sam smak spermy :D

O ! Maciej żyje :mrgreen: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×