Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

takie są najgorsze wredne złośliwe i byle po trupach.
ale jeśli się skarży to inteligencją nie grzeszy...! bo pokazała swoją prawdziwą twarz, że się zwyczajnie boi, a w dupę włazi bo sama boi się o swoją, kosztem koleżanki z pracy, a to już qrestwo! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam w ten piękny por... wieczór :mrgreen: .

 

Jak nastroje przed weekendem?

 

Lilith, w razie kolejnego opierdulu od przełożonych pokaż im zdjęcia jak stanowisko pracy wygląda jak przychodzisz rano. Może ktoś w końcu zatrybi kto w pracy ma swoje obowiązki w poważaniu a kto nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wykonac ważny telefon a dopda mnie jaks fobia społeczna i lęk i jak mysle ,ze musze to nie mogę, ale musze, cholera jasna. Pozatym umowiłam sie na popołudnie z kolega ,ale tu jakos fobia nie działa na szczęscie.

Brr jeszcze mam troche czasu do tego telefonu.Jak nie zadzwonie to jutro bede w czarnej dupie. Pozatym powinnam jeszcze cos zrobic i jakos nie mam motywacji a powinnam ech.Pogoda jest super dzisiaj i ogólnie fajnie tylko ten głupi lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no wiadomo, że lepiej jak coś się dzieje i głowa jest zajęta robotą, niż siedzieć bezczynnie, no ale na to nic nie poradzisz, taką masz pracę, no i takie jej uroki! chociaż pamiętam, że mówiłaś, że po sezonie następuje równowaga nadgodzin ze wcześniejszym powrotem do domu, no ale... starczy o tej robocie... bo nie samą pracą człowiek żyje! :mrgreen: jak sobie urozmaicić dzień, aby nie wyglądał zawsze tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×