Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
niosaca_radosc

Portale randkowe - hit czy kit?

Rekomendowane odpowiedzi

8 lat temu założyłam konto na fotce.pl i na sympatii.pl, wstawiłam swoje fotki i napisałam swoje zainteresowania, na fotce było dużo zboczeńców, pisali tylko o seksie, na tym się zakończyła znajomość, mi zależy na przyjaźni, sympatia jest trochę lepszym portalem niż fotka ze względu na mniejszą liczbę zboczeńców, ale i tak trzeba uważać, trzeba być ostrożnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie jakie macie mozę zdanie o zapachach zawierających w sobie feromony? Aktualnie poważnie zastanawiam się nad kupnem sobie własie takiego zapachu. Czy coś takiego reczywiscie może wpłynąć na postrzeganie kobiety względem nas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.08.2021 o 11:53, hen198 napisał:

i którego efekty są wyraźnie widoczne

:D Proszę, podziel się tym w jaki sposób widoczne są efekty!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeżeli łączycie dwa feromony to stosujecie ilość taką samą dla każdego z nich jakby były używane samodzielnie czy zmniejszacie dawki? Pytam sie bo zamówiłem sobie pheromone essence plus dodatkowo love Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i zaczęło się... 
Trwa szturm ukrainek na polskie portale randkowe ! -z dziećmi ,bezdzietne ,do wyboru do koloru :mrgreen:

...może to jakaś szansa dla mnie ? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio założyłem konto na sympatii, wykupiłem premium, wstawiłem zdjęcia, urodę mam przeciętną.  Powiem szczerze tak, szansę na poznanie kogoś są ale bardzo niewielkie. Większość osób nie odpisuje, jak ktoś odpisze to i tak się szybko rozmowa kończy. Wydaje mi się że dużo profili jest nieprawdziwych, jest dużo samotnych mam. Za to nie znalazłem ani jednej Ukrainki. Konto będę utrzymywał do końca premium a później usunę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie kit, bo na tego typu portalach głównie wybiera się na podstawie wyglądu. Trochę to niedojrzałe moim zdaniem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie, którzy chcą znaleźć kogoś do związku, nie korzystają z usług biur matrymonialnych.Jakbym szukał kogoś do związku, to wolałbym skorzystać z biura matrymonialnego, niż z tych portali randkowych, na których w zasadzie traci się tylko czas scrollując profile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, move napisał:

Dla mnie kit, bo na tego typu portalach głównie wybiera się na podstawie wyglądu. Trochę to niedojrzałe moim zdaniem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie, którzy chcą znaleźć kogoś do związku, nie korzystają z usług biur matrymonialnych.Jakbym szukał kogoś do związku, to wolałbym skorzystać z biura matrymonialnego, niż z tych portali randkowych, na których w zasadzie traci się tylko czas scrollując profile.

Bo jest tańszy? 

Takie portale to na pewno nie jest hit, ale nie wiem czy kit. Może coś po środku. Chociaż bliżej do kitu. Problem z nimi polega na tym że spotkania są sztuczne, a tzw. poznawanie się to rodzaj rozmowy kwalifikacyjnej, co nie dość, że stresuje, a więc można gorzej wypaść - w realu - niż gdyby spotkania były stopniowe i naturalne, to w dodatku ukierunkowane są na konkretny cel - przyjąć albo odrzucić, jak przy szukaniu pracy. A jednak związek emocjonalny nie powinien być oparty na biznesie.

Z drugiej strony można takie coś potraktować jako zabawę albo trening przed prawdziwymi randkami. Więc tylko w tym sensie nie jest to zupełny kit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dziwak nie powiedziałbym, że tańszy. Przykładowo taki tinder: Nowi użytkownicy Tindera mogą korzystać z obniżonej ceny wersji premium. Pierwszy miesiąc kosztuje 21,99 zł, a kolejne 43,98 zł. Łatwo więc policzyć, że rok użytkowania kosztuje ponad 400 złotych. Z kolei jeśli chodzi o biura matrymonialne: Jedno z największych biur matrymonialnych w Polsce uzależnia cenę za swoje usługi od rodzaju szukanych osób. Pakiet standardowy to 300 złotych za 10 miesięcy, jeżeli jednak pragniemy poznać potencjalnego kandydata spoza granic Polski, musimy zapłacić 100 złotych więcej. Istnieje również pakiet „do skutku” – czyli 600 złotych za korzystanie z usług biura do czasu znalezienia odpowiedniej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi