Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ivo34

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Są ludzie, którzy nie mają pociągu seksualnego do innych. Nie jest to choroba, po prostu masz taki temperament. Druga opcja to tą , którą promuje na przykład doktor Lew Starowicz. Że nie ma kobiet oziębłych. Są jedynie kobiety nierozbudzone. i tak może być w Twoim przypadku. Może nie trafiłaś na odpowiedniego mężczyznę, może brak wrażeń seksualnych sprawił,że nie masz ochoty ( im więcej seksu się uprawia tym większą ma się ochotę - jest to potwierdzone naukowo) Czy w kontaktach z innymi próbowałaś może urozmaiceń? Wibratora, ewentualnie sex elixir( hiszpańska mucha)?
 2. Od razu dodam, że sildenafil jest dobry, ale daje też pewne efekty uboczne jak podwyższone ciśnienie. Dlatego nie stosuje się go u osób mających z tym problem. Z ziołowych środków z własnego doświadczenia mogę polecić cum on i man tabs. Efekt bankowy - piszę to z własnego doświadczenia :) Zażywasz i w ciągu krótkiego czasu jesteś gotowy do działania.
 3. ivo34

  Co teraz robisz?

  Szukam jakiejś dobrej oferty jeżeli chodzi o konto studenckie. Niedługo zaczyna się rok szkolny!
 4. Jak to nie pokryje? Alkohol jest dla ludzi. Jak wszystko. Czy jeżeli ktoś pali papierosy i coś mu się stanie, to również nie jest hospitalizowany? Pokrętna logika. A czy ubezpieczenie bagażu się opłaca? Zależy czy jest on wartościowy. Zwykle to dodatkowe 10 zł do ubezpieczenia turystycznego. Zastanów się nad tym.
 5. Jak sobie siedzisz w kurorcie i popijasz drinki to myślę, że nic złego Ci się stać nie może. Wiadomo, że jakbyś chciała kierować autem po alkoholu, jeździć na skuterze lub rowerze - robisz wypadek to tutaj mogą pojawić się jakieś komplikacje. Najlepiej dopytać. Ewentualnie rozszerzyć zakres ubezpieczenia tak jak wspomniał @blah.
 6. Trudno powiedzieć na jaką kwotę chcecie się ubezpieczyć. Zostaw kontakt tutaj http://ubezpieczenia.comperia.pl/ to zadzwonią do Ciebie i Ci coś zaproponują. Ubezpieczenie w przeliczeniu na 1 tydzień na kwotę załóżmy 80 tys zł nie powinno być droższe niż 50 zł. Ale ostateczna cena zależna będzie od wariantu ubezpieczenia.
 7. Niewysoki. My płaciliśmy za dwie 120 zł na tydzień swego czasu ale wykupiliśmy sobie takie naprawdę dobre, wypaśne ubezpieczenie na wysoka kwotę. A i jeszcze jedno . Podejrzewam,że lecicie z all inclusive. Uważajcie wtedy lepiej z alkoholem bo wiecie,że jak jesteście pod wpływem to ubezpieczenie nie działa?
 8. My wykupowaliśmy ubezpieczenie do Maroka w ubiegłym roku w PZU. Jednak jest to duże, sprawdzone towarzystwo ubezpieczeniowe i co by nie mówić - ale w razie potrzeby pomagają. Jest dobre, ale nie jest tanie. Kupowaliśmy przez telefon. Można też przez internet. Po prostu podajesz wszystkie niezbędne dane - oni wysyłają formularz przelewu oraz wszystkie niezbędne dokumenty na maila.
 9. ivo34

  Nerwica i problem z erekcją?

  Nie no bez przesady. Jak już chcesz podawać info, to to nie rób tego wybiórczo. Tutaj wrzucam skład, zrobiłem zdjęcie telefonem (w załączeniu tego posta) Poza tym nie wprowadzaj w błąd, bo nie za 179 zł, tylko jedną tabletkę na przetestowanie można kupić za niewiele ponad 20 zł. Te środki tyle kosztują. Sprawdź sobie ile sildenafil kosztuje.
 10. ivo34

  Nerwica i problem z erekcją?

  Nie wiem czy w aptece są dostępne. Musisz popytać. Może akurat mają. Zamawiałem je przez internety. Sprawdź sobie w Google lub na Ceneo. Na ceneo nawet lepiej, bo tam masz listę sklepów w których to przedają. Są też opinie ludzików którzy już to stosowali. Głowa do góry. O ile kiedys był to problem to teraz większość tego typu dolegliwości można załatwić farmakologią.
 11. ivo34

  Nerwica i problem z erekcją?

  Czytałem kiedyś takie opracowania z których wynika że w pewnym wieku spory odsetek panów ma lub będzie miało problem z erekcja. Na szczęście z pomocą przychodzi farmakologia. Jeżeli nie możesz stosować sildenafil-u, to są przecież inne środki jak chociażby Goman czy Permen. Permenu wprawdzie nie stosowałem, ale Goman tak i powiem Ci, że efekt jest naprawdę dobry. Erekcja jest mocniejsza, trwa dłużej. No i jest to środek którego składniki są pochodzenia naturalnego. Przebadany jest chocażby przez państwową inspekcję sanitarną - jest więc bezpieczny dla zdrowia.
 12. Zależy jakiego wina i jaka jest jego ilość. Generalnie zasada jest taka, żeby nie pić więcej niż 200 ml wina raz na 2-3 dni. Wtedy nie obciąża się aż tak mocno wątroby. Picie codziennie może nie jest alkoholizmem, ale łatwo przekroczyć tą granicę. My z żoną od czasu do czasu przyrządzamy sobie takiego grzańca galicyjskiego lub zbójnickiego - link - ale to maksymalnie raz w tygodniu - najczęściej w sobotę.
 13. ivo34

  Suchar na dzisiaj :)

  Spotykają się dwa pączki: -Cześć! -Cześć! Co tam? -W porządku. Zdawałem ostatnio na Uniwersytet. -No i co? Przyjęli Cię? -No co Ty?! Pączka?!! :)
 14. ivo34

  Filmy!

  Obejrzyjcie sobie tego nominowanego do Oscara "Snajper". Wg mnie świetny film.
×