Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyborcy PO.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Dla pielęgniarek Tusk w 2005 mial to

[videoyoutube=Bj5fz7a-Q9c][/videoyoutube]

Dzisiaj to co mówi na filmiku przy tych wszystkich aferach i odprawie niedoszłej dla Ostachowicza 1,2 mln i 4 miliony dla Kiliana brzmi komicznie.

 

-- 18 paź 2014, 19:17 --

 

A przy wydłużeniu wieku emerytalnego także dla pielęgniarek do 67 roku życia to już w ogóle....... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO,to partia liberalna i wolnorynkowa.A większość Polaków,nie chce wolnego rynku.Bo,go nie rozumie.Ci popierają socjalny i populistyczny PIS.Zresztą,dobrym kandydatem PIS,na prezydenta byłby Piotr Duda,z Solidarności,który jest zwolennikiem gospodarczego komunizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO jest tak liberalna jak liberalne są obietnice w expose Kopacz. Eksperci liczyli że to rozdawnictwo kosztowałoby kilka miliardów złotych. Tylko skąd na to wziąść kase jak nie było 200 mln dla matek dzieci niepełnosprawnych.

Przy tym to nawet PiS jest bardziej liberalny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tiaaa. Bo od razu uwożę, ze PO to partia liberalna i wolnorynkowa. Ciekawie byś powiedział jakbyś musiał iść d roboty, a nie siedzieć na garnuszku państwa.

A ja lubię swój garnuszek :D

 

-- 19 paź 2014, 10:38 --

 

Chyba,ja tu jestem jedyną osobą która nie narzeka na PO.Ciekawe dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO,to partia liberalna i wolnorynkowa.A większość Polaków,nie chce wolnego rynku.Bo,go nie rozumie.Ci popierają socjalny i populistyczny PIS.Zresztą,dobrym kandydatem PIS,na prezydenta byłby Piotr Duda,z Solidarności,który jest zwolennikiem gospodarczego komunizmu.

Tak było i to tylko w założeniach zanim PO nie dorwało się do władzy. Gdyby platforma rzeczywiście miała być liberalna i wolnorynkowa to by tak długo nie rządzili bo ludzie w większości są zwolennikami społecznej gospodarki rynkowej i chcą by państwo dało im pracę i zapewniło opiekę. Pis zresztą też wychodzi na przeciw takim wymogom i dziś główne różnice pomiędzy tymi partiami to te światopoglądowe oraz smoleńskie. A to że polscy związkowcy typu Duda uznawani są za prawicę to ewenement na skalę światową i wynika z niedawnej historii Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas skrajnie liberalnych partii nie ma i nie będzie. Z tego względu, że po komunie społeczeństwo przyzwyczajone jest do roli państwa opiekuńczego a nie liberalnego. Partia liberalna miałaby co najwyżej zerowe poparcie.

Liberalna partia obniża podatki, uwalnia przedsiębiorczość generalnie stawia na rozwój gospodarki przy jednoczesnym nie wtrącaniu się do życia gospodarczego.

Kiedyś Platforma Rokity za cą ją ceniłem miała takie hasła. Z platformy Tuska z tych haseł zostało tylko nie wtrącanie się czyli jak przedsiębiorca ma jakieś problemy to na pomoc państwa choćby w formie lobbingu a nie dotacji i tak nie może liczyć.

Do tego prowadzi polityka ciepłej wody w kranie. Dobrze, że naród jest choć na tyle przedsiębiorczy, że potrafi wypracować jakiś choćby lekki wzrost PKB. I to, mimo tego że w TV to powtarzają naokrągło, nie jest zasługą rządów platformy.

Znam wiele przedsiębiorstw i wiem że dzisiaj firmom działać jest bardzo trodno choćby przez kłody podatkowo-prawne jakie im państwo rzuca pod nogi. :roll:

 

-- 19 paź 2014, 11:25 --

 

[quote name="detektywmonk"

Chyba' date='ja tu jestem jedyną osobą która nie narzeka na PO.Ciekawe dlaczego ?[/quote]

Bo jak sam przyznałeś dużo oglądasz TVNu. Oni tam suktecznie oduczają krytyki rządu. :mrgreen:

 

-- 19 paź 2014, 11:25 --

 

[quote name="detektywmonk"

Chyba' date='ja tu jestem jedyną osobą która nie narzeka na PO.Ciekawe dlaczego ?[/quote]

Bo jak sam przyznałeś dużo oglądasz TVNu. Oni tam suktecznie oduczają krytyki rządu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO,to partia liberalna i wolnorynkowa.A większość Polaków,nie chce wolnego rynku.Bo,go nie rozumie.Ci popierają socjalny i populistyczny PIS.Zresztą,dobrym kandydatem PIS,na prezydenta byłby Piotr Duda,z Solidarności,który jest zwolennikiem gospodarczego komunizmu.

Tak było i to tylko w założeniach zanim PO nie dorwało się do władzy. Gdyby platforma rzeczywiście miała być liberalna i wolnorynkowa to by tak długo nie rządzili bo ludzie w większości są zwolennikami społecznej gospodarki rynkowej i chcą by państwo dało im pracę i zapewniło opiekę. Pis zresztą też wychodzi na przeciw takim wymogom i dziś główne różnice pomiędzy tymi partiami to te światopoglądowe oraz smoleńskie. A to że polscy związkowcy typu Duda uznawani są za prawicę to ewenement na skalę światową i wynika z niedawnej historii Polski.

Nie przepadam,za Dudą.Dla mnie,jest gorszy niż Krzaklewski.

 

-- 19 paź 2014, 13:20 --

 

Maciek,może ja nie mam takich problemów,jak wielu ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ludzie nie narzekający na PO to generalnie ludzie majętni albo bardzo majętni. No są jeszcze ludzie ogłupieni przez media....

Do tego dochodzi armia urzędasów którym Tusk z naszych podatków dał pracę.

Niektóra część biznesu ma też żywotny interes w tym by plaftorma nie odeszła od władzy stąd finansują jej kampanię. Chodzi tu o dwuznaczne kontakty na styku polityka-biznes. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna biednych z bogatymi to była wojna secesyjna w USA.

Ale jest w tym coś że ludzie jakoś tam sytuowani będą za PO, a ludzie którym się nie wiedzie najlepiej albo których państwo skrzywdziło jak np. część przedsiębiorców będzie za PiS. Tak samo będzie to wyglądało na styku miasto duże-metropolia/wsie i małe miasta.

To widać z resztą w kampanii PO. Oni nie dbają o tych obywateli którzy nie są jej elektoratem. Stąd kierują wiekszość środków unijnych w metropolie bo tam mają elektorat a nie na wsi czy w małym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.se.pl/wydarzenia/politycy/rozwscieczony-niesiolowski-atakuje-pisowskie-smiecie_438665.html

No to Stefanek powiedział co wiedział jak to on. Ciekawe jednak, że w komentarzach ani TVP ani TVNu nikt nie mówi o tym, że to klasyczny przypadek mowy nienawiści prawie już chyba unormowanej przez prawo. Ten człowiek ma taki jad i nienawiść w sobie, że żeby mógł to być może zrobiłby to samo co dawny działacz PO w Łodzi->zabijał za poglądy.

No ale wiadomo. Jak się jest po jedynie "słusznej stronie" to to już mowa nienawiści nie jest.

Pawłowicz jak powiedziała o Unijnej fladze per "szmata"(nie zgadzam sie z tym ale powiedziała...) to chór komentatorów od czci i wiary mówił o Pani profesor od razu oskarżając ją o "mowie nienawiści".

Jak Stefanek powie "PiSowskie śmieci" to nikt tam mowy nienawiści już nie widzi.

No ale taka właśnie jest sprawiedliwość PO i POwskich "obiektywnych" mediów. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama lat 60.Pracowała jako pielęgniarka.Już jest od piątku emerytką.Dostała 1300 zł.Myślę,że wielu ludzi zagłosuję na PO.Bo zobaczą,aha PO podwyższa emerytury,a PIS to tylko ciągle gada o kościele,Smoleńsku i dlaczego Nowak nie złożył mandatu.Ja nie znam nikogo,ze swojego miasta kogo Nowak by obchodził w 1 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni spot wyborczy p. Kopacz . Zamyka za sobą drzwi ,zostawiając i zamykając się przed hucpą pełna sporów ,kłótni ,,, bo Ona przecież chce inaczej uprawiać politykę . Taką zapewne na spokojnie , bez awantur z lizaniem dupy ( najlepiej jej koślawej i krzywej ).

Wchodząc w szczegóły zobaczcie jaki to wielki pic , jak można ludziom wciskać takie brednie mając w swoich szeregach w wielkim poważaniu takiego cha-ma jak Stefan Rotfailer N---wski? i kilku innych "grożnie szczekających piesków , oraz klaskające małpy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta cała Kopacz jest tak sztuczna i nieautentyczna, że wątpię, iż przekona do siebie ludzi. Poza tym strasznie jej nie lubię, strasznie mnie ona czymś w sobie denerwuje, już nawet Donalda wolałem bo on przynajmniej umiał jakoś z sensem się wypowiedzieć, a ona pier*oli kacapoły. Gdy za każdym razem widzę jej nowy spot wyboczy w tv to od razu czuję się niedobrze, od razu uruchamia się we mnie jakaś negatywna dźwignia emocjonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak śpiewali ponad 30 lat temu punkowcy . Nadal aktualne :

 

Nauka o Gównie

Totalitarny system - tekst piosenki

 

Nieważne kolory flag

Nieważne kto na cokole

Nieważne czy sierp i młot

Wiara, Chrystus, krzyż

 

Totalitarny system

Jak trwał tak trwa

Zmieniono kolory i ludzi

Przy pomocy tych samych kłamstw

 

Budują nowe systemy

Tworzą lepszy świat

Nowe twarze w telewizji

Te same już tyle lat

 

Totalitarny system

Jak trwał tak trwa

Zmieniono kolory i ludzi

Przy pomocy tych samych kłamstw

 

Urząd ochrony państwa

Policja państwowa

Banda tych samych skurwieli

Na rozkaz zawsze gotowa

 

Totalitarny system

Jak trwał tak trwa

Zmieniono kolory i ludzi

Przy pomocy tych samych kłamstw (x 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Codziennie-odbiera-sobie-zycie-16-osob,wid,17008886,wiadomosc.html

Takie warunki życia stworzyli te Kur-wi-szony z PO w Polsce .

Link jest jaknajbardziej odpowiednio w dziale Polityka -wyborcy PO.

-wystarczy poczytać pod spodem komentarze ludzi .KUR_WA MAĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak śpiewali ponad 30 lat temu punkowcy . Nadal aktualne :

 

Nauka o Gównie

Totalitarny system - tekst piosenki

 

Nieważne kolory flag

Nieważne kto na cokole

Nieważne czy sierp i młot

Wiara, Chrystus, krzyż

 

Totalitarny system

Jak trwał tak trwa

Zmieniono kolory i ludzi

Przy pomocy tych samych kłamstw

 

Budują nowe systemy

Tworzą lepszy świat

Nowe twarze w telewizji

Te same już tyle lat

 

Totalitarny system

Jak trwał tak trwa

Zmieniono kolory i ludzi

Przy pomocy tych samych kłamstw

 

Urząd ochrony państwa

Policja państwowa

Banda tych samych skurwieli

Na rozkaz zawsze gotowa

 

Totalitarny system

Jak trwał tak trwa

Zmieniono kolory i ludzi

Przy pomocy tych samych kłamstw (x 2)

 

A co to za punkowcy tak śpiewali? Bo ja znam polski punk od A do Z i pierwsze slysze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żem się wkur-wił tymi hu-jami z PO .

Czuję się dzięki nim tak :

 

Modlitwa dziękczynna z wymówką

 

Nie uczyniłeś mnie ślepym

Dzięki Ci za to Panie

Nie uczyniłeś mnie garbatym

Dzięki Ci za to Panie

Nie uczyniłeś mnie dziecięciem alkoholika

Dzięki Ci za to Panie

Nie uczyniłeś mnie wodogłowcem

Dzięki Ci za to Panie

Nie uczyniłeś mnie jąkałą kuternogą karłem epileptykiem

hermafrodytą koniem mchem ani niczym z fauny i flory

Dzięki Ci za to Panie

Ale dlaczego uczyniłeś mnie polakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np u nas w mieście kandyduje na prezydenta jedna babka do której miałem nawet szacunek z tego względu, iż jest to znajoma mojej rodziny.

Jej plakaty niestety atakują człowieka praktycznie w każdym punkcie miasta.

Do tego a prezydenta startuje z platformy przez co straciłem do niej ów szacunek w całości..... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, nie wiem czy masz partnerkę ale jakbyś jakaś poznał i byś się w niej zakochał i okazało że sympatyzuje z PO czy dalej byś z nią utrzymywał znajomości. :D Bo tak widzę że jak ktoś jest za PO to od razu jest be, straszny, najgorsze co może być, ja sam tez za ta formacją nie jestem ale daleko mi do takiej niechęci nawet np do PiS- który zupełnie mi nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×