Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Frida miała tu i ówdzie kilka wąsów i nikt się jakoś nie czepiał, niektórzy nawet mówili, że jej to dodaje seksapilu, więc nie wiem, o co ten harmider i wyzywanie porządnych Ślązaków

 

Też mam libido jak osiemdziesięciolatka, tyle że ..martwa :? Więc przodujesz w swojej chuci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie wyzywam, tylko tego nie czaję :shock: A że Ślązacy są spoko, to każdy wie ;)

 

Od kiedy Sosnowiec nie jest na Śląsku ? I skąd macie pewność, że pluszowy jest z Sosnowca albo z Katowic. Może być równie dobrze ze Świnoujścia :lol:

A ja mogę być z Madery 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja Pluszowego zostawiam i się tam nie obrażaj z dystansem podchodz do tego co piszę :great: Zresztą pewnie tak jest jak tu wszystkich trolujesz :smile:

Arasha Sosnowiec jest traktowany jako gorolowice i generalnie śląsk się go wypiera,głównie chyba chodzi o to ,że nie znają gwary i nie mają akcentu sląskiego.

Nie żebym coś miał do sosnowiczanów poznałem kilku i wporządku są ;)

Dobranoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, czego nie czaisz? Tego, że zdroworozsądkowe podejście nakazuje nie brać wszystkiego, co Twoje oczy uwidzą w internecie jako prawdy objawionej? Nie sądzę, żeby Pluszowy nakręcał komuś bajerę na pe wu posyłając zdjęcia z domalowanym wąsem i rozkochując naiwne dziewczyny, więc trochę luzu.

 

Sosnowiec nie jest na Śląsku od momentu, kiedy jest w Zagłębiu, czyli od zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, czego nie czaisz? Tego, że zdroworozsądkowe podejście nakazuje nie brać wszystkiego, co Twoje oczy uwidzą w internecie jako prawdy objawionej? Nie sądzę, żeby Pluszowy nakręcał komuś bajerę na pe wu posyłając zdjęcia z domalowanym wąsem i rozkochując naiwne dziewczyny, więc trochę luzu.

Spoko. Nie rozumiem tylko, po co tak długo iść w zaparte :? Ale w sumie nie moja sprawa.

 

Sosnowiec nie jest na Śląsku od momentu, kiedy jest w Zagłębiu, czyli od zawsze.

Niby racja, ale woj. śląskie jak wół :shock: i tego nie zmienicie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'nie rozumiem ' ....ja niczego nie rozumiałem z 'tego świata od dziecka.... spoX Arasha ) ...a rozumiesz 'poświęcanie dzieci które ma miejsce i jest faktem ? ....omg

 

-- 22 paź 2014, 01:59 --

 

Pluszowy looz ja nie wnikam w to kim się czujesz ..to twój świat )

 

noszila ja tylko o wzrost pytałem/..... ...spoko już ost raz do ciebie tak napisałem.

 

Psychotropka masz cudne oczy^^ ...ale to wiesz;.... jesteś śliczna ...to też wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany... ile komplementów... Nie spodziewałam się... :oops:

Pisałam już, że nie uważam się za kobietę ładną, a już na pewno nie piękną, najwyżej przeciętną.

Ja? Na miss forum? Hehehe, Paaanie, daj Pan spokój... Jest masa o wiele ładniejszych kobitek na forum, niech się wykazują.

Kolor oczu mam po tatusiu, oprawę oczu ponoć też, ale Teściowa swego czasu zaopatrzyła mnie w mascarę > L`Oreal VOLUME MILLION LASHES, stąd te "piękne" rzęsy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×